Dwie różne połowy. Sęp zwyciężył z Pogonią II (fotogaleria)

Dwie różne połowy. Sęp zwyciężył z Pogonią II

Rezerwy siedleckiej Pogoni uległy w meczu sparingowym a-klasowemu Sępowi Żelechów 1:2.

W drużynie prowadzonej przez Damiana Guzka wystąpili m.in. Albert Posiadała z kadry pierwszego zespołu oraz Kamil Dmowski, który wraca do biało-niebieskich po kilku latach gry w Podlasiu Biała Podlaska. W barwach rezerw zagrali także zawodnicy z zespołu juniorów U-18.

Jako pierwsi do siatki trafili siedlczanie. W 11 minucie skutecznie wykończył akcję Bartosz Kryszczuk, który powrócił do zajęć po przerwie spowodowanej kontuzją. Mimo przewagi siedlczan w pierwszej połowie, więcej goli nie padło. Po zmianie stron szansę dostali młodzi adepci z drużyny juniorów prowadzonej przez Pawła Trojeckiego. Młodzi zawodnicy po wyrównanej grze stracili dwa gole, nie zdobywając żadnego. W 50 minucie z dystansu uderzył Damian Grzyb, wyrównując stan meczu. Kwadrans przed końcem meczu zwycięskiego gola zdobył Albert Stodulski, celnie główkując.

W Pogoni II wystąpił Przemysław Rodak, były zawodnik Sępa Żelechów.

PLANY POGONI II

Kolejny sparing MKP Pogoń II rozegra we wtorek 23 lutego o 18:00 z V-ligową Wektrą Zbuczyn.

21.02.21, 16:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Sęp Żelechów 1:2 (1:0)

Bramki: Bartosz Kryszczuk 11 – Damian Grzyb 50, Albert Stodulski 76

Pogoń II: (I połowa) 1. Albert Posiadała – 6. Jakub Jopek, 4. Przemysław Misiak, 24. Igor Łęczycki, 21. Jakub Grzebieliszewski – 18. Łukasz Skwierczyński, 3. Przemysław Rodak, 87. Kamil Dmowski, 11. Sebastian Bober, 29. Dawid Płudowski – 9. Bartosz Kryszczuk. (II połowa) Sebastian Wasilczyk – 6. Jakub Jopek (70, 27. Kamil Rymuza), 4. Gabriel Orzełowski (72, 8. Bartosz Komorowski), 92. Przemysław Sopiński, 21. Jakub Grzebieliszewski (72, 99. Marek Kwasiński) – 18. Łukasz Skwierczyński (63, 55. Mateusz Mędza), 14. Maciej Gawinkowski, 23. Piotr Owczarczyk, 41. Marcin Kuć, 29. Dawid Płudowski (63, 19. Mikołaj Saraczewski) – 9. Bartosz Kryszczuk (63, 10. Kacper Skwierczyński)

Żółta kartka: Damian Grzyb 50 (Sęp)

Sędzia: Damian Śliwiński (Siedlce)

źródło: MKP Pogoń Siedlce; foto: Kamil Sulej