Czy Pogoń otrzyma walkower?

   
Autor:
Dodano: 2021/08/13 12:00    views 3853

Pogoń Siedlce przegrała 0:3 z Olimpią Elbląg w meczu rundy wstępnej Pucharu Polski. Czy wynik zostanie zweryfikowany na korzyść biało-niebieskich.

To prawdopodobne, bowiem w barwach Olimpii wystąpił zawodnik, który powinien pauzować za dwie żółte kartki. Chodzi o Bartosza Danowskiego, który pojawił się w rzeczonym meczu w 81 minucie zastępując Marcina Bawolika.

Danowski nie powinien grać w tym spotkaniu, bowiem w barwach poprzedniego klubu – Concordii Elbląg – obejrzał dwie żółte kartki w rozgrywkach na szczeblu wojewódzkim.

Ostateczną decyzję w sprawie pucharowego spotkania Pogoń – Olimpia podejmie PZPN.

 

źródło: własne; foto: Janusz Mazurek

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Adi
Gość
Adi
2 miesięcy 15 dni temu

Tarachulski ma tyle szczęścia ze jest to możliwe

Zbyszek
Gość
Zbyszek
2 miesięcy 15 dni temu

Trener Tarachulski wiedział o tym przed meczem, gdy tylko zobaczył protokół meczowy. Ciekawe czy go teraz przeprosicie za te wyzwiska w komentarzach po meczu z Elblągiem.

qqq
Gość
qqq
2 miesięcy 15 dni temu

Nie, ma kolejny minus za niesportową postawę.

MKP
Gość
MKP
2 miesięcy 15 dni temu
5 maja – Danowski gra w ćwierćfinale PP na szczeblu wojewódzkim (Ossa Biskupiec Pomorski – Concordia 2:3) – żółta kartka. 26 czerwca – Danowski gra w finale PP (Olimpia Olsztynek – Concordia Elbląg 0:3) – żółta kartka. Teraz przepis: Żółte kartki otrzymane w Pucharze Polski, liczą się tylko w rozgrywkach Pucharowych. Po zakończeniu rozgrywek Pucharowych danego sezonu są anulowane. Wykonanie kary dotyczące żółtych kartek po zakończeniu sezonu nie przenosi się na kolejny sezon rozgrywkowy. Sezon się nie zakończył więc ten przepis nie ma zastosowania. Drugi przepis: Kary za czerwone lub żółte kartki, otrzymane w Pucharze Polski na poziomie Okręgu/Podokręgu, wykonywane… Czytaj więcej »
Oskar
Gość
Oskar
2 miesięcy 15 dni temu

Właśnie nie bo Danowski był w protokule meczu WPP rezerw Olimpii Elbląg i to było 1 sierpnia czyli był w skladzie i nie zagrał czyli pauza! a nastepnie 3 dni pozniej zagral w Siedlcach proste nie ma walkowera

MKP
Gość
MKP
2 miesięcy 15 dni temu

Jak bym napisał, że ewidentnie Pogoni walkower się nie należy, to dałbyś mi łapkę do góry? “Kibicu”?

MKP
Gość
MKP
2 miesięcy 15 dni temu

“Właśnie nie bo Danowski był w protokule meczu WPP rezerw Olimpii Elbląg i to było 1 sierpnia czyli był w skladzie i nie zagrał czyli pauza! a nastepnie 3 dni pozniej zagral w Siedlcach proste nie ma walkowera”

Jeśli tak faktycznie było to zwracam honor Olimpii.

MKP
Gość
MKP
2 miesięcy 15 dni temu

Oskar – jednak moim zdaniem nie masz racji. Finał ich pucharu na szczeblu wojewódzkim był 26 czerwca. Danowski jeśli był protokole rezerw Elbląga 1 sierpnia to nie w edycji bieżącej, więc dalej twierdzę, ze mamy walkower.

Oskar
Gość
Oskar
2 miesięcy 15 dni temu

Właśnie Danowski był w protokule na 1 runde nowego sezonu 2021-22 WPP mecz Concordia – Olimpia II 5:3 i nie zagrał bo wiedzieli że musi pauzowac za 2 kartki.

Bartosch
Gość
Bartosch
2 miesięcy 14 dni temu

Czego nie rozumiecie głąby? Danowski miał pauzować za kartki z zeszłej edycji wojewódzkiego pucharu. I nie zagrał w pierwszym meczu wojewódzkiego pucharu w tym sezonie. Czyli wyczyścił się z kartek. W ogólnopolskiej edycji Pucharu mógł już zagrać i tyle. Jak się w piłkę grać nie potrafi to się szuka innej furtki. Nawet mi was nie żal siedleccy, bez pozdrowień TYLKO OLIMPIA!

wpDiscuz
Sponsorzy

Patronat medialny