Strzałek już strzela. Wygrany sparing Legii

Igor Strzałek strzelił jedną z bramek dla Legii Warszawa w wygranym 2:0 meczu z Botewem Płowdiw.

Wychowanek Naprzodu Skórzec ustalił wynik sparingu w 79 minucie. Strzałek był jednym z kilku piłkarzy z regionu, którzy zagrali w barwach Legii. W bramce Wojskowych zagrał siedlczanin Artur Boruc, zmienił go łukowianin Cezary Miszta. Na prawej obronie mecz zaczął pochodzący z Garwolina Jakub Kwiatkowski. W 61 minucie został zastąpiony przez wychowanka Pogoni Kacpra Skwierczyńskiego. Ponadto zagrali bialczanin Mateusz Hołownia, mińszczanin Mateusz Grudziński, pochodzący z Kałuszyna Karol Noiszewski oraz wychowanek Pogoni Siedlce – Maciej Rosołek.

15.01.22, 13:00 – Jebel Ali

Sparing: Legia Warszawa – Botew Płowdiw 2:0 (1:0)

Bramki: Josué 36, Igor Strzałek 79

Legia: 1. Artur Boruc (61, 31. Cezary Miszta) – 70. Jakub Kwiatkowski (61, 77. Kacper Skwierczyński), 14. Ihor Charatin (61, 73. Patryk Pierzak), 4. Mateusz Wieteska (61, 62. Karol Noiszewski), 99. Bartosz Slisz (61, 74. Mateusz Grudziński), 3. Mateusz Hołownia (61, 22. Kacper Skibicki) – 39. Maciej Rosołek (61, 71. Wiktor Kamiński), 18. Patryk Sokołowski (61, 92. Bartłomiej Ciepiela), 27. Josué (61, 16. Jurgen Çelhaka), 20. Ernest Muçi (61, 72. Igor Strzałek) – 9. Tomáš Pekhart (61, 28. Szymon Włodarczyk)

źródło: własne / Legia Warszawa; foto: Mateusz Kostrzewa / Legia.com