Lublin zdobyty. Basket nie zbacza ze zwycięskiej ścieżki

UKS Basket Siedlce wygrał 101:71 w Lublinie ze Stowarzyszeniem HoopLife Basketball.

Siedlczanie pojechali do Koziego Grodu podbudowani poprzednimi zwycięstwami, jednak nie w optymalnym składzie.

Jedynie pierwsza kwarta była wyrównana. Później drużyna Rafała Sobiły dominowała na parkiecie. Do przerwy siedlczanie prowadzili 44:33. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. W ostatniej kwarcie UKS Basket rozstrzelał rywali i po raz kolejny przebił setkę w swoim spotkaniu.

PLANY BASKETU

14 listopada o 17:00 UKS Basket podejmie MKS Ochota Warszawa.

06.11.21, 11:30 – Lublin

III liga: Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin – UKS Basket Siedlce 71:101 (15:16, 18:28, 17:22, 21:35)

Basket: 7. Michał Szarek 32, 15. Dawid Kołodziński 25, 9. Tomasz Gustołek 13, 13. Michał Borkowski 9, 8. Kamil Kalicki 8, 14. Jan Lipiński 8, 10. Tomasz Wróbel 6, 11. Błażej Grochowski