środa, 19 czerwca 2024r.

Plan przygotowań piłkarek MKS Pogoń

Pod wodzą trenera Michała Strzałkowskiego piłkarki MKS Pogoń już od ponad 3 tygodni przygotowują się do startu w II lidze mazowieckiej. Dzisiaj rozegrały pierwszy swój sparing z Orlętami Łuków.

Celem siedleckich piłkarek na najbliższy sezon będzie spokojne utrzymanie się w II lidze. W dalszym ciągu w klubie trwa nabór dziewcząt z terenu miasta jak i powiatu siedleckiego do drużyny piłkarskiej. Podczas treningów i sparingów zawodniczki są obserwowane przez sztab szkoleniowy i w zespole tworzy się selekcja. Aktualnie sekcja piłkarska w Pogoni prowadzi zajęcia z seniorkami jak i juniorkami.

W najbliższym czasie siedlczanki wezmą udział w ramach promocji miasta w III Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa MKS Pogoń w Siedlcach. Ten turniej odbędzie się 13 sierpnia, a początek zaplanowany jest na godzinę 11:00. Wezmą w nim udział: Orlęta Łuków, Victoria Sulejówek, Piastovia Piastów (wszystkie zespoły III-ligowe) oraz Pogoń Siedlce. Poprzednie edycje tego turnieju wygrywały drużyny Pogoni Siedlce oraz GOSiR-u Piaseczno. Ponadto przed rozpoczęciem zmagań ligowych (1. kolejka – 3/4 września)  pogonistki zagrają dwa sparingi – z Orlikami Jeruzal oraz I-ligową Pragą Warszawa.

 

źródło: własne; foto: kspiaseczno.jogger.pl

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;