niedziela, 19 maja 2024r.

Awansować na zaplecze Superligi

Nowy sezon zawsze niesie nowe wyzwania. Czy tenisiści MKS Pogoń Siedlce w końcu spełnią marzenia kibiców o awansie do I ligi? Skład z poprzedniego sezonu zostanie wzmocniony graczem, który grał już na parkietach I ligi.

Wiktor Franc, bo o nim mowa, to 19-latek, który elementów tenisowego abecadła uczył się w Szkole Tenisa Stołowego w Drzonkowie. Miniony sezon spędził za to w drużynie beniaminka I ligi – UKS Edbar Asko 23 Lublin, w której zagrał 36 spotkań, 16 wygrywając. Franc jest reprezentantem Polski Juniorów. Jego największy sukces to 3 miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów w grze podwójnej 2010.

W nowym sezonie II ligi w drużynie Pogoni dalej występować będą: Białorusin Nikołaj Misak, Bartosz Boreta i Jakub Sagan pełniący jednocześnie funkcję trenera. Silne wsparcie powinno być także w osobach: Jakuba Folwarskiego, Tomasza Tomaszuka czy też Kamila Kurowskiego, którzy odnoszą sukcesy w swoich kategoriach wiekowych i będą z pewnością dostawać szanse na grę w II lidze. Pod znakiem zapytania stoi jeszcze gra Huberta Byszewskiego.

 

źródło: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;