piątek, 12 kwietnia 2024r.

Turniej siatkówki w Siedlcach – szczegóły

Nie lada gratka czeka w najbliższych dniach kibiców siatkówki w naszym mieście. Przez trzy dni na Hali OSiRu będzie można obserwować rywalizację pierwszoligowych drużyn o Puchar Prezesa KPS.


W turnieju w Siedlcach weźmie udział aż sześć zespołów I ligi. Oprócz gospodarzy – KPS Jadar Siedlce, będzie można zobaczyć następujące ekipy: AK Wandę Instal Kraków, MKS MOS Interpromex Będzin, MCKiS PKE Energetyk Jaworzno, Ślepsk Suwałki oraz Pekpol Ostrołęka. Zespoły rywalizujące na parkiecie w Siedlcach rozegrają mecze w dwóch grupach (każdy z każdym). W jednej grupie zagrają: KPS Jadar, Wanda i MKS MOS, a w drugiej: Energetyk, Ślepsk i Pekpol. Zwycięzcy poszczególnych grup zmierzą się ze sobą w wielkim finale o pierwsze miejsce w turnieju, zespoły z drugich miejsc będą rywalizować o 3 lokatę, a drużyny, które zajmą trzecie miejsca w grupach powalczą o 5 pozycję.

Jeszcze przed rozpoczęciem turniejowych zmagań, w piątek (9 września) o godz.14.00 w siedleckim Urzędzie Miasta (Skwer Niepodległości 2) odbędzie się prezentacja drużyny KPS Jadar Siedlce połączona z konferencją prasową.

Właściwy turniej rozpocznie się wieczorem tego samego dnia, dwoma meczami. Siedleckich sympatyków będzie szczególnie interesowało spotkanie o godz. 19.00 kiedy to do rywalizacji przystąpią siatkarze KPS-u. Pierwszym rywalem będzie MKS MOS Będzin. Chwilę przed tym meczem odbędzie się także krótka prezentacja drużyny.

Drugi dzień siedleckiego turnieju to kontynuacja rywalizacji w grupach. Ostateczne rozstrzygnięcia zapadną w niedzielę gdy dojdzie do decydujących meczów o konkretne lokaty.

Poniżej prezentujemy cały program siedleckiego turnieju.

 

Turniej o Puchar Prezesa KPS (9-11.09.2011):

piątek (9.09.2011)
14.00: prezentacja zespołu KPS Jadar w Urzędzie Miasta w Siedlcach (Skwer Niepodległości 2)
17.00: MCKiS PKE Energetyk Jaworzno – Ślepsk Suwałki
19.00: KPS Jadar Siedlce – MKS MOS Interpromex Będzin (przed meczem krótka prezentacja drużyny KPS-u)

 

sobota (10.09.2011)
10.00: Ślepsk Suwałki – Pekpol Ostrołęka
12.30: Akademia Krakowska Wanda Instal Kraków – MKS MOS Interpromex Będzin
16.00: Pekpol Ostrołęka – MCKiS PKE Energetyk Jaworzno
18.30: KPS Jadar Siedlce – AK Wanda Instal Kraków

 

niedziela (11.09.2011)
10.00: mecz o 5. miejsce
12.00: mecz o 3. miejsce
14.00: finał i dekoracja zwycięzców

 

źródło: własne, KPS Siedlce, matchball.pl; foto: KPS Siedlce

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;