wtorek, 16 kwietnia 2024r.

Remis Pogoni II w Sterdyni

W meczu 5 kolejki ligi okręgowej rezerwy Pogoni Siedlce zremisowały z Zorzą Sterdyń 1:1.

Pierwsza połowa to wyrównana gra obu zespołów z lekką przewagą gospodarzy. Niewykorzystane sytuacje Pogoni zemściły się w 20 minucie gdy piłka po rykoszecie wpadła do naszej bramki. W drugiej odsłonie lepsza gra siedlczan zaowocowała zdobyciem bramki. Jeden z piłkarzy Pogoni dośrodkował do Tomasza Misiowskiego, a ten strzałem głową doprowadził do wyrównania.

10.09.11, 16:00 – Stedyń

Liga okręgowa – Zorza Sterdyń – Pogoń II Siedlce 1:1 (1:0)

Bramki dla Pogoni: Tomasz Misiowski 54

Pogoń: Karol Budzikur – Jakub Jurek, Paweł Wojewódzki (64, Mariusz Bednarczyk), Marek Adamczyk, Bartosz Mudent – Damian Rytel, Kacper Brewczyński, Łukasz Pucyk, Tomasz Grochowski (64, Przemysław Jaczewski) – Rafał Konasiuk, Tomasz Misiowski (68, Emil Michalak)

źródło: własne