Sokołowianki minimalnie lepsze

Jeszcze na dwie minuty przed końcem MKK Siedlce remisował z MKK Sokołów Podlaski w towarzyskim turnieju w Olsztynie. Ostatnie akcje należały jednak do sokołowianek i to one zwyciężyły 60:53.

Mecz „starych znajomych” był niezwykle wyrównany o czym mogą świadczyć chociażby wyniki poszczególnych kwart. Żaden z zespołów na przestrzeni całego meczu, nie zdołał sobie wypracować większej przewagi punktowej. W 38 minucie na tablicy świetlnej widniał wynik remisowy. Niestety siedlczanki dwukrotnie nie wykończyły akcji, za to sokołowianki były bezlitosne i punktowały, wygrywając minimalnie.
W siedleckiej drużynie bardzo dobre zawody zagrała Magda Kowalska, zdobywczyni 19 punktów. W dalszym ciągu testowane były: Daria Dziewulska i Anna Kolasa (obie Widzew Łódź).

Czekamy na rewanż MKK Siedlce na rywalkach z Sokołowa 8 października, kiedy to w Sokołowie Podlaskim odbędzie się mecz 1. kolejki I ligi centralnej.