poniedziałek, 20 maja 2024r.

Zagrają o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki

Już w najbliższy weekend ostrołęcka hala im. Arkadiusza Gołasia stanie się areną zmagań towarzyskiego turnieju o Puchar Prezydenta Miasta. Zmierzą się w nim cztery ekipy związane obecnie lub w przeszłości z grupą III drugiej ligi mężczyzn.

W turnieju rywalizować będzie miejscowy Pekpol (I liga), a także KPS Jadar Siedlce (I liga), Camper Wyszków (II liga grupa III) i Ślepsk Suwałki (I liga). Zmagania rozpoczną się w sobotę (17IX2011) o godzinie 17.00 starciem siedleckiego Jadaru ze Ślepskiem Suwałki. Obie ekipy zmierzyły się w ubiegłą niedzielę w turnieju o Puchar Prezesa KPS, wówczas górą okazali się suwałczanie, którzy odnieśli zwycięstwo 3:1. W drugim meczu miejscowy Pekpol zmierzy się z jednym z faworytów (obok Czarnych Radom) III grupy II ligi – Camperem Wyszków. Spotkanie poprzedzi uroczyste otwarcie turnieju.

Turniejową niedzielę rozpocznie mecz pomiędzy gospodarzami turnieju a Ślepskiem Suwałki o godzinie 10.00, po którym nastąpi prezentacja zespołu i spotkanie z kibicami. W samo południe zmierzą się zeszłoroczni rywale z II ligi – siedlecki Jadar i Camper Wyszków. Już w kolejnym spotkaniu (o 14.00) po raz wtóry walczyć będą wyszkowianie, a ich kondycję sprawdzi Ślepsk. Ostatnim meczem zawodów będzie starcie miejscowego Pekpolu z KPS Jadarem Siedlce.

Program turnieju:
sobota, 17 września
17:00: Jadar Siedlce – Ślepsk Suwałki
18:30: Uroczyste otwarcie turnieju
19:00: Pekpol Ostrołęka – Camper Wyszków
niedziela, 18 września
10:00: Pekpol Ostrołęka – Ślepsk Suwałki
11:30: Prezentacja drużyny Pekpol Ostrołęka
12:00: Jadar Siedlce – Camper Wyszków
14:00 Ślepsk Suwałki – Camper Wyszków
16:00: Pekpol Ostrołęka – Jadar Siedlce
17:30: Uroczyste zakończenie turnieju

Maciej Szewczyk
Artykuł pochodzi z serwisu Matchball.pl

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;