sobota, 2 marca 2024r.

2 miejsce KPS Siedlce w Ostrołęce

W sesji porannej drugiego dnia zmagań o Puchar Prezydenta Ostrołęki KPS Jadar Siedlce pokonał drużynę Campera Wyszków. W ostatnim meczu siedlczanie przegrali z gospodarzami turnieju.

Siatkarze wyszkowskiego Campera przystąpili do meczu z KPS Siedlce podwójnie zmotywowani, chcąc zmazać pamięć o wczorajszej sromotnej porażce z Pekpolem i stając vis-a-vis ekipy, którą pokonali w zeszłorocznych finałach grupy III drugiej ligi. Gra podopiecznych Piotra Szulca wyglądała bezsprzecznie lepiej, niż dnia poprzedniego, było to jednak za mało na beniaminka pierwszej ligi. Siatkarze z ekipy prowadzonej przez duet trenerski NowakPodgórzak odnieśli zwycięstwa we wszystkich trzech odsłonach, szybko kończąc spotkanie. W sesji wieczornej turnieju zagrają ze sobą Pekpol i KPS, oraz Ślepsk i Camper.

KPS Jadar Siedlce – Camper Wyszków 3:0 Camper Wyszków (25:21, 25:23, 26:24)

Skład KPS: Ranecki, Zbierski, Łęgowski, Chwastyniak, Kowalczyk, Walczykowski, Kowal (libero) oraz Zbucki (libero)

W ostatnim spotkaniu turnieju miejscowy Pekpol gładko ograł drugą ekipę rozgrywek – KPS Jadar Siedlce. Ostrołęczanie nie pozwolili rywalom zbliżyć się do siebie i pewnie wygrali wszystkie trzy partie meczu. Przed drużynami jeszcze kilkanaście dni treningu przed inauguracją sezonu ligowego, dyspozycja podopiecznych duetu trenerskiego DudziecŁomacz to jednak niewątpliwie dobra wróżba na pierwszoligowy sukces dla drużyny z północnego Mazowsza.

Pekpol Ostrołęka 3:0 KPS Jadar Siedlce (25:18, 25:21, 25:19)

Składy ekip:

Pekpol Ostrołęka: G.Pietkiewicz, Jacyszyn, Stańczuk, Sacharewicz, P.Pietkiewicz, Żyliński, Mihułka (libero) oraz Woroniecki i Stanisławajtys
KPS Jadar Siedlce: Ranecki, Walczykowski, Chwastyniak, Kowalczyk, Łęgowski, Zbierski, Zbucki (libero) oraz Bucki i Obuchowicz

Klasyfikacja końcowa turnieju
1. Pekpol Ostrołęka
2. KPS Jadar Siedlce
3. Ślepsk Suwałki
4. Camper Wyszków

Wyróżnienia indywidualne turnieju
Pekpol Ostrołęka: Paweł Pietkiewicz
KPS Jadar Siedlce: Witold Chwastyniak
Ślepsk Suwałki: Jakub Rohnka
Camper Wyszków: Maciej Alancewicz

MVP: Grzegorz Pietkiewicz

Maciej Szewczyk
Artykuł pochodzi ze strony matchball.pl

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;