Pewna wygrana rezerw

W dzisiejszym meczu rezerwy siedleckiej Pogoni na własnym boisku odniosły pewne zwycięstwo nad LZS Ostrówek 6:2 (3:2).

Początek spotkania należał do gospodarzy. Już w czwartej minucie Tomasz Misiowski po indywidualnej akcji prawą stroną boiska umieścił piłkę w siatce. Minutę później Mariusz Marczak strzałem z szesnastu metrów trafił w okienko i podwyższył wynik spotkania. W dziewiątej minucie Jacek Kozaczyński junior po fatalnej interwencji kolanem podbił piłkę w górę i Mariusz Kopacz przelobował bramkarza zdobywając kontaktową bramkę. Kilka minut później Damian Rytel podał do Rafała Konasiuka który przestrzelił. W dwudziestej dziewiątej minucie Marcin Dziubiela wykorzystał nieuwagę całej linii obrony i doprowadził do remisu. W trzydziestej piątej minucie Bartosz Mudent podał do bramkarza Pogoni który nie zrozumiał intencji kolegi i nie zdołał przyjąć piłki, ta wpadła po nogi Mariusza Kopacza który również nie popisał się w tej akcji trafiając w golkipera z Siedlec. W czterdziestej trzeciej minucie Bartosz Mudent pięknym strzałem przy bliższym słupku zdobył bramkę do szatni. Druga połowa to kompletna dominacja Pogoni. W sześćdziesiątej pierwszej minucie skutecznością nie popisali się Tomasz Misiowski oraz Tomasz Grochowski nie zdobywając bramki z pięciu metrów. Kilka minut później Misiowski zrehabilitował się za poprzednią sytuacje i będąc sam na sam z bramkarzem umieścił futbolówkę za linią bramkową. Ten sam zawodnik w siedemdziesiątej czwartej minucie omijając obrońców podał do Rafała Konasiuka który zdobył gola. Wynik spotkania w osiemdziesiątej ósmej minucie ustalił strzelec hat – tricka w dzisiejszym meczu – Tomasz Misiowski który po podaniu od Konasiuka strzela ostatnią bramkę meczu.

18. 09. 11, 11:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Liga okręgowa: Pogoń II Siedlce – LZS Ostrówek 6:2 (3:2) Widzów: 40

Bramki: Tomasz Misiowski 4′, 69′, 88′, Mariusz Marczak 5′, Bartosz Mudent 43′, Rafał Konasiuk 74′ – Mariusz Kopacz 9′, Marcin Dziubiela 29′

Pogoń II: 83. Kozaczyński junior – 17. Mudent (46′ 5. Wojewódzki), 16. Adamczyk, 22. Talar (59′ 4. Jakub Jurek) – 7. Rytel (75′ 19. Szachnowski), 6. Brewczyński, 14. Pucyk, 8. Marczak (59′ 15. Piekutowski), 9. Grochowski – 13. Misiowski, 11. Konasiuk

Ostrówek: 1. Górski (46′ 33. Kołodziej) – 16. Czarnogórski, 2. Gierej, 19. Powierża, 8. Kandulski – 3. Kozanka, 5. Damętko (46′ 6. Zach), 7. Zalewski, 14. Damętko (85′ 4. Guzek) – 20. Dziubiela (70′ 13. Fedorczyk), 9. Kopacz

Żółte kartki: 82′ Pucyk – 21′ Kandulski

Sędzia: Woliński (Siedlce)