poniedziałek, 27 maja 2024r.

Pingpongowe turnieje

Tenisiści stołowi Pogoni Siedlce rywalizowali w kolejnych Turniejach Kwalifikacyjnych w swoich kategoriach wiekowych.

W rozegranym 17 września w Wyszogrodzie I Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Młodziczek i Młodzików znakomite drugie miejsce w gronie 61 zawodników zajął Dawid Kobyliński (Pogoń Siedlce). Dzięki tej lokacie Dawid uzyskał awans do turnieju półfinałowego przed I Ogólnopolskim Turniejem Kwalifikacyjnym, który zostanie rozegrany w dniu 25 września 2011 r. w Radzyniu Podlaskim.
W Wyszogrodzie odbył się także I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetek i Kadetów, w którym triumfowała Beata Kogut z Pogoni Siedlce.

 

Z kolei w Nowej Rudzie odbył się I Ogólnopolski Turnieju Kwalifikacyjnego seniorów, w którym wystąpił Wiktor Franc z Pogoni Siedlce. W fazie grupowej przegrał dwa pojedynki: z Arturem Białkiem (MOKS Słoneczny Stok Białystok) 0:3 i z Dariuszem Kiełbem (Kolping Jarosław) 0:3 oraz wygrał z Piotrem Garbino (LUKS Warmia Lidzbark Warmiński) 3:0. W kolejnej fazie nie sprostał Danielowi Bąkowi (ZKS Drzonków) ulegając 3:4 i został sklasyfikowany na pozycjach 25-32.

 

W tym samym turnieju w rywalizacji seniorek triumfowała wychowanka Pogoni Siedlce (obecnie MKSTS Polkowice) Katarzyna Grzybowska, która w finale po zaciętym pojedynku wygrała z Kingą Stefańską z KTS Zamek Tarnobrzeg.

 

źródło: własne, PZTS, agamar

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;