piątek, 8 grudnia 2023r.

Rodzeństwo z medalami

Ania i Maciej Staręgowie z UKS Rawa Siedlce stanęli na podium podczas międzynarodowych zawodów na nartorolkach „Beskidy bez granic”, które 17 września odbyły się w Istebnej.

Maciek Staręga (UKS Rawa Siedlce) był drugi w rywalizacji seniorów na 10km. Przegrał o 7,5 sekundy z Mariuszem Michałkiem (NKS Trójwieś Beskidzka). Trzecie miejsce zajął Sebastian Gazurek (NKS Trójwieś Beskidzka).
Kobiety rywalizowały na dystansie o połowę krótszym. Najszybciej dystans 5km pokonała Czeszka Klara Moravcova, o 2,6sek wolniejsza była Agnieszka Szymańczak AZS AWF Katowice, a na trzecim miejscu uplasowała się siedlczanka Anna Staręga z czasem gorszym od zwyciężczyni o 15,7sek. Szóstą pozycję zajęła Ola Prekurat a dziesiąta była Kasia Iskra (obie UKS Rawa Siedlce).

18 września zawodnicy i zawodniczki przenieśli się do Bystrej Śląskiej by tam rywalizować w sprincie techniką dowolną (2800m). Drugie miejsce w tej rywalizacji zajęła Ania Staręga z UKS Rawa Siedlce, szósta była Ola Prekurat, a ósma Kasia Iskra. Wygrała Agnieszka Szymańczak z AZS AWF Katowice.

 

źródło: własne, skipol

 

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;