wtorek, 23 kwietnia 2024r.

Znakomity finisz KPS-u

W pierwszym dniu turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęka swoje spotkanie wygrał KPS Jadar Siedlce. Po emocjonującym meczu pokonał Ślepsk Suwałki. W drugim spotkaniu Pekpol Ostrołęka nie dał szans Camperowi Wyszków.

Dwa pierwsze sety meczu kończyły się na przewagi, raz na korzyść Ślepska, drugim razem dla siedlczan. W trzeciej partii siatkarze z Suwałk wygrali dość wyraźnie. KPS przegrywając w meczu już 1:2, pokazał charakter i wygrał czwartego seta, co sprawiało, że do rozstrzygnięcia potrzebny był tie-break. Rozpędzeni siedlczanie wygrali go 15:8 i zanotowali pierwsze zwycięstwo w ostrołęckim turnieju.
W ekipie z Siedlec mecz rozegrał powracający po kontuzji nogi libero Paweł Kowal, zabrakło w niej jednak m.in. skarżącego się na problemy z kolanem i kostką Mateusza Jasińskiego.