sobota, 9 grudnia 2023r.

KPS nie pęka choć rywalem Ostrołęka

W meczu kontrolnym rozegranym w Ostrołęce, KPS Jadar Siedlce pokonał miejscowy Pekpol. Trzy z czterech setów siedlczanie wygrali na przewagi. Dzisiejszy wynik i sama gra KPS-u to dobry prognostyk przed inauguracją rozgrywek I ligi.


Podopieczni Macieja Nowaka i Roberta Podgórzaka po raz drugi zmierzyli się z Pekpolem w przygotowaniach do debiutanckiego sezonu w I lidze. Trzeba przyznać, że dzisiejszy mecz był dużo lepszy niż ten sprzed tygodnia (przegrany 0:3) o czym świadczy nie tylko wynik. KPS Jadar zagrał ambitnie, z determinacją i zasłużenie pokonał ostrołęczan. Widać, że każdy kolejny sparing siedlczan daje efekty. Trenerzy obu drużyn umówili się na rozegranie czterech setów. – Wynik cieszy ale ważne jest też to, że wygrywaliśmy w końcówkach czyli jesteśmy coraz mocniejsi – powiedział po spotkaniu Maciej Nowak. – W końcu miałem do dyspozycji praktycznie wszystkich zawodników. Nie zagrał jedynie Paweł Rejowski (dłużej zapowiadająca się kontuzja) a Kamil Zbucki wystąpił mimo problemów z mięśniami – dodał.
Liga startuje już za tydzień. Siedlczanie w 1. kolejce zmierzą się w Lubinie z Cuprum. Niewykluczone, że KPS Jadar przed tym spotkaniem, zagra jeszcze jeden mecz kontrolny.

 

23.09.2011, 17.30 – Ostrołęka
Sparing: Pekpol Ostrołęka – KPS Jadar Siedlce 0:4 (25:27, 16:25, 28:30, 29:31)
KPS:
Wojciech Ranecki, Jakub Kowalczyk, Witold Chwastyniak, Radosław Zbierski, Mateusz Jasiński, Jakub Bucki, Paweł Kowal (libero) oraz Łukasz Wroński, Paweł Łęgowski, Igor Walczykowski, Kamil Zbucki.

 

źródło: własne, pekpol.net; foto:  pekpol.net

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;