czwartek, 2 maja 2024r.

Nie było dane pokonać Łomianek

Koszykarki MKK Siedlce w kolejnym meczu sparingowym nie sprostały w Łomiankach drużynie Arcus SMS PZKosz.

Podopieczne Teodora Mołłowa i Arkadiusza Mazurkiewicza mierzyły się z drużyną, która już od dłuższego czasu występuje w I lidze centralnej. O zwycięstwie gospodyń zdecydowała praktycznie pierwsza kwarta, w której nie dały pograć naszym koszykarkom. Młody zespół z Łomianek zaczął bardzo ambitnie. Wynik 20:3 chwały siedlczankom nie przynosi, ale pomijając tę część gry, później było zdecydowanie lepiej. Gdy do głosu doszły nasze koszykarki, walka rozgorzała na dobre. W ostatnich dwóch kwartach to MKK był górą lecz na dogonienie gospodyń zabrakło czasu.

W drużynie siedleckiej w dalszym ciągu testowane są Jolanta Nowocin i Ewelina Skarbińska. Wiemy też, że klub rozwiązał kontrakt z Martą Hylewską.
Kolejny mecz kontrolny MKK zagra już w najbliższą środę w Siedlcach. Rywalem będzie silna Politechnika Warszawska.