sobota, 27 kwietnia 2024r.

Orzeł gościnny w Łosicach

Rezerwy Pogoni Siedlce wygrały w meczu 7 kolejki Ligi okręgowej w Łosicach z miejscowym Orłem 0:3.

Siedlczanie na mecz pojechali w nieco okrojonym składzie (13 piłkarzy). W 8 minucie Emil Michalak stanął sam na sam z bramkarzem gości, lecz obronił bramkarz, a Arkadiusz Soćko dobił piłkę w słupek. W 25 minucie Marcin Adamiak wybił mocno piłkę, Soćko zgrał futbolówkę do Tomasza Misiowskiego, a ten ominął obrońcę i wyprowadził Pogoń na prowadzenie. Trzy minuty później podanie Michalaka do Misiowskiego, ten drugi mija obrońców Orła i strzałem przy słupku zdobywa drugą bramkę. W 33 minucie dośrodkowanie gospodarzy z rzutu rożnego do piłki wyskakuje Łukasz Wedziuk ale głową strzela nad poprzeczką. Minutę później Soćko w sytuacji sam na sam uderzył wprost w bramkarza. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy Misiowski miał szansę na trzecią bramkę lecz dobrze spisywał się w bramce Artur Maciejuk. W drugiej połowie gospodarze próbowali wyrównać wynik meczu ale siedlczanie mądrze się bronili. W 60 minucie Soćko po indywidualnej akcji podał do Przemysława Jaczewskiego, a ten strzałem pomiędzy nogami golkipera gospodarzy zdobył trzeciego gola. Do końca meczu obie drużyny próbowały zdobyć bramkę. Wynik jednak nie uległ zmianie.

23.09.11, 15:00 – Łosice (Stadion MOSiR)

Liga okręgowa: Orzeł Łosice – Pogoń II Siedlce 0:3 (0:2) Widzów: 60

Bramki: Tomasz Misiowski 25 i 28, Przemysław Jaczewski 60

Orzeł: 1. Artur Maciejuk – 4. Marek Sawicki, 2. Jacek Gochnio, 11. Łukasz Marczewski, 22. Kamil Warecki – 17. Marcin Wieczorek (46,19. Adam Hawryluk), 7. Paweł Kruk, 10. Łukasz Wedziuk (40, 14. Artur Koszałko), 24. Marcin Wierzbicki (78, 16. Wojciech Chomicki) – 9. Bartosz Kot, 8. Paweł Kalinowski (46, 21. Igor Kowaluk)

Pogoń II: 1. Marcin Adamiak – 19. Łukasz Suchożebrski, 5. Mariusz Bednarczyk, 20. Marek Adamczyk, 4. Jakub Jurek – 21. Przemysław Jaczewski, 8. Kacper Brewczyński, 13. Tomasz Misiowski, 14. Patryk Szachnowski – 9. Emil Michalak (83, 6. Łukasz Czarnocki), 23. Arkadiusz Soćko

Żółte kartki: Łukasz Marczewski 57 –  Mariusz Bednarczyk 50, Kacper Brewczyński 88

Sędzia: Marcin Kaim (Siedlce)

źródło: własne