Ania Staręga druga w Pucharze Polski

Ania Staręga zajęła drugie miejsce w rozegranych w Marklowicach ostatnich zawodach Pucharu Polski 2011 w biegach na nartorolkach. Na pierwszym miejscu zawodniczka UKS Rawa Siedlce zakończyła całą tegoroczną rywalizację.

Zawody w Marklowicach były finałem rozgrywanego po raz pierwszy w tym roku Silesia Rollski Tour, w skład którego wchodziły zawody w Bystrej Śląskiej, Jaworzynce i Marklowicach. W ostatnich zawodach triumfowała Czeszka Klara Moravcova. Drugie miejsce przypadło Ani Starędze, czwarta była Ola Prekurat a siódma Kasia Iskra (wszystkie UKS Rawa Siedlce).
W rywalizacji mężczyzn zwyciężył Czech Jakub Sikora. Jedenasty był Kamil Majewski a trzynasty Marcin Wyszomirski (obaj UKS Rawa Siedlce).

W łącznej klasyfikacji Silesia Rollski Tour 2011 (kategoria OPEN ,suma czasów trzech biegów) wśród kobiet  zwyciężyła  Anna Staręga z UKS Rawa Siedlce. Szóste miejsce zajęła Ola Prekurat, trzynaste Kasia Iskra a dwudzieste trzecie Weronika Wyszomirska (wszystkie UKS Rawa Siedlce).
W rywalizacji panów triumfował Paweł Klisz reprezentujący LKS Klimczok Bystra, przed Jakubem Sikorą i Marcinem Rzeszótko z katowickiego AZS-u. Trzydziesty był Kamil Majewski (UKS Rawa Siedlce).

źródło: skipol, foto: skipol