wtorek, 16 kwietnia 2024r.

Pierwszy triumf piłkarek

Piłkarki MKS Pogoń pokonały w niedzielę w Grójcu miejscowy TKKF 6:0 i tym samym przywiozły do Siedlec pierwszy komplet punktów.

Pierwsze minuty spotkania przebiegały pod dyktando gospodyń. Dalszy przebieg meczu zmieniły bramki zdobyte przez kapitan zespołu Olgę Białkowską, która w 20 i 25 minucie dała siedlczankom dwubramkowe prowadzenie. W 40 mincie po rzucie rożnym bitym przez Białkowską Sylwia Lewczuk z pierwszej piłki podwyższyła na 3:0. Po przerwie na boisku zameldowały się zawodniczki, które do tej pory miały mniej okazji na pokazanie się i przyniosło to efekt. Czwartego gola zdobyła ponownie Sylwia Lewczuk, a po dośrodkowaniu Dominiki Pawluk Sylwia Skibniewska strzeliła kolejnego. Na kwadrans przed końcem Białkowska skompletowała hattricka ustalając wynik meczu.

25.09.11, 16:30 – Grójec

II liga kobiet: TKKF Grójec – Pogoń Siedlce 0:6 (0:3)

Bramki: Olga Białkowska 20, 25, 75, Sylwia Lewczuk 40, ?, Sylwia Skibniewska ?

Pogoń: Martyna Matejczuk (56 Olga Kuryłek) – Magdalena Mędza, Sylwia Ławecka, Monika Nasiłowska, Dorota Nadolska, Wioletta Kolo (20 Weronika Szpura), Sylwia Skibniewska, Agnieszka Michalak (46 Weronika Goś), Justyna Łostowska, Olga Białkowska, Sylwia Lewczuk (70 Dominika Pawluk)

Żółta kartka: Sylwia Ławecka 82

źródło: własne