wtorek, 16 kwietnia 2024r.

Jeden punkt uratowany

W meczu 8 kolejki ligi okręgowej Pogoń II Siedlce na własnym boisku podejmowała Orzeł Unin. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1 (0:1). Między słupkami gości dobry występ zaliczył były bramkarz Pogoni – Jarosław Paśnik.

Już na początku spotkania Piotr Ziółek zafundował kibicom sporą dawkę emocji, jego drużyna stworzyła mu dobrą sytuację do objęcia prowadzenia, lecz ten strzelił nad bramką. W dziesiątej minucie Emil Michalak mógł dać gospodarzom prowadzenie, niestety nie trafił w bramkę. Kilka minut później Kacper Brewczyński podał do Bartosza Mudenta który nie trafił w bramkę. W trzydziestej siódmej minucie po dośrodkowaniu od Łukasza Ziółka Cezary Jóźwicki wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Drugą połowę siedlczanie zaczęli od wyśmienitej sytuacji sam na sam w której znalazł się Tomasz Misiowski, lecz nie zdołał on pokonać Jarosława Paśnika. W sześćdziesiątej trzeciej minucie po faulu na Bartoszu Mudencie niecelnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Łukasz Pucyk. Kilka minut później Tomasz Gazda otrzymał czerwoną kartkę i goście kończyli spotkanie w dziesiątkę. Pogoń w siedemdziesiątej piątej minucie wykorzystała przewagę liczebna na boisku. Tomasz Misiowski ograł czterech obrońców z Unina i pewnym strzałem pokonał Paśnika. Rezerwy siedleckiej Pogoni po tym remisie spadły na trzecie miejsce w tabeli tracąc do lidera dwa punkty. Następne spotkanie Pogoń II rozegra 1 października o godzinie 15:00 w Kałuszynie z miejscową Victorią.

28.09.11, 16:10 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Liga okręgowa: Pogoń II Siedlce – Orzeł Unin 1:1 (0:1) Widzów: 40

Bramki:  Tomasz Misiowski 75 – Cezary Jóźwicki 37

Pogoń II: 83. Jacek Kozaczyński junior – 14. Jakub Jurek, 5. Mariusz Bednarczyk, 20. Marek Adamczyk, 11. Bartosz Mudent – 7. Damian Rytel (79, 23. Arkadiusz Soćko), 8. Kacper Brewczyński, 18. Łukasz Pucyk, 17. Patryk Szachnowski (46, 22. Przemysław Jaczewski) – 13. Tomasz Misiowski, 9. Emil Michalak (46, 3. Dominik Piekutowski)

Orzeł: 1. Jarosław Paśnik – 6. Mateusz Mikulski (67, 2. Tomasz Gazda), 4. Andrzej Brych, 5. Kacper Szczepański, 3. Grzegorz Kościesza (79, 7. Cezary Wągrodzki) – 14. Łukasz Ziółek (45, 18. Bartosz Pałyska), 17. Piotr Brych (90, 9. Dawid Przydysz), 11. Łukasz Piesio, 8. Piotr Ziółek – 10. Cezary Jóźwicki, 15. Jarosław Duchna

Żółte kartki: Bartosz Mudent 90+1 – Grzegorz Kościesza 68

Czerwona kartka: Tomasz Gazda (za dyskusję) 71

Sędzia: Krzysztof Krzyżanowski (Siedlce)