poniedziałek, 27 maja 2024r.

Mamy finał

W dzisiejszym meczu okręgowego Pucharu Polski Pogoń II Siedlce pokonała Grodzisk Krzymosze 0:3 (0:1). Po tym zwycięstwie siedlczanie zakwalifikowali się do finału.

Piłkarze Pogoni II w dzisiejszym meczu nie pokazali wielkiej piłki, podobnie jak Grodzisk, lecz ich gra wystarczyła, aby zwyciężyć. Pierwszą bramkę zdobył Emil Michalak, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy i zdobył bramkę. Drugi gol padł prawie identycznie.. Trzecią bramkę zdobył Marek Adamczyk, który strzałem z rzutu wolnego ustalił wynik spotkania. Grodzisk Krzymosze stworzył dobie kilka sytuacji, ale na posterunku był Jacek Kozaczyński junior. Pogoń II po tym zwycięstwie awansowała do finału okręgowego Pucharu Polski, w którym zmierzy się ze Zrywem Sobolew.

26.10.11, 15:00 – Krzymosze

PP OZPN: Grodzisk Krzymosze – Pogoń II Siedlce 0:3 (0:1)

Bramki: Emil Michalak x2, Marek Adamczyk

Pogoń II: Jacek Kozaczyński junior (88 Grzegorz Stefaniuk) – Mariusz Bednarczyk (67 Jakub Jurek), Paweł Dąbrowski, Dominik Piekutowski, Marek Adamczyk – Mateusz Prokurat, Adam Chojecki (60 Paweł Wojewódzki), Kacper Brewczyński, Patryk Szachnowski (75 Łukasz Czarnocki) – Emil Michalak, Tomasz Misiowski

Żólte kartki dla Pogoni II: Tomasz Misiowski x2, Kacper Brewczyński

Czerwona kartka: 65 Tomasz Misiowski (za dwie żółte)

Sędzia: Arkadiusz Pazdyka (Siedlce)

Zawodnik meczu: Emil Michalak

Pozostałe wyniki:

Wektra Dziewule 0-1 Zryw Sobolew

 

źródło: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;