Powalczyły, choć na tarczy wróciły

Drugi zespół MKK Siedlce, występujący w II lidze,  po dobrym meczu uległ w Zgierzu Mag-Rysowi 47:54.

Nasza drużyna rozpoczęła spotkanie bardzo dobrze, bowiem już po 5 minutach prowadziła 12:4. Zaskoczone takim obrotem sprawy gospodynie, otrząsnęły się dopiero w drugiej kwarcie, którą wygrały różnicą 11 punktów i prowadziły w połowie spotkania 25:19. Siedlczanki nic sobie z tego nie robiły i w 27 minucie meczu zdołały nawet wyjść na prowadzenie 29:27. O końcowym wyniku zadecydowała ostatnia minuta meczu. Wtedy to Mag-Rys wygrywał 49:47. Nieskuteczna akcja pod koszem rywalek sprawiła, że nasze zawodniczki musiały faulować. Miejscowe dobrze egzekwowały rzuty wolne i wygrały to spotkanie.
Mimo porażki zespół MKK II zasłużył na słowa pochwały. Na parkiecie w Zgierzu najlepiej spisywało się trio: Dominika Paczkowska, Maja Stachura, Natalia Pajka. Z niezłej strony zaprezentowały się najmłodsze: Adrianna Dudarew i Zuzanna Niedziółka.