niedziela, 19 maja 2024r.

Kadra Polski na MME U-20 w Siedlcach

Polski Związek Rugby podał kadrę na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy, które odbędą się w dniach 14-18 listopada w Siedlcach.

Od piątkowego wieczoru (11.11.) w Siedlcach kadra młodzieżowa Polski rozpocznie przygotowania do występu w finałowym turnieju Mistrzostw Europy do lat 20. Rywalami Polaków w walce o tytuł będą ekipy Mołdawii, Ukrainy i Litwy.W turnieju wystąpi 24 zawodników. W szerokiej kadrze znajduje się czterech zawodników Pogoni Siedlce.

Pewni miejsca w tej grupie mogą być:
zawodnicy I linii młyna: Kamil Pepliński, Bartosz Balcerski, Kamil Wydzyński, Michał Pietrkiewicz, Craig Bachurzewski;
zawodnicy II linii młyna: Krzysztof Lechmyc, Karol Perzak, Paweł Poniatowski;
zawodnicy III linii młyna: Aleksander Nowicki, Piotr Zeszutek, Łukasz Śmietański, Kamil Ziółkowski, Grzegorz Muszyński (Pogoń Siedlce);
łącznicy i zawodnicy formacji ataku: Daniel Trybus, Mateusz Adamski, Jakub Stelmach, Konrad Pietrzyk, Rafał Szrejber, Radosław Rakowski, Michał Węzka, Ghislain Agniel (US Oyonnax Rugby), Sebastian Gruszczyński.

Ponadto szansę walki o tytuł mogą otrzymać:
w formacji młyna: Patryk Frątczak, Łukasz Ślusarczyk, Dawid Dybowski (Pogoń Siedlce), Paweł Antoszczuk (Pogoń Siedlce), Tomasz Wojnowski, Łukasz Konieczny, Daniel Wawrzyńczak i Cezary Księżopolski (Pogoń Siedlce);
w formacji ataku: Marek Przychocki, Mateusz Mrowca, Mariusz Chwiałkowski, Adam Kozłowski, Bartłomiej Szczukocki.

Ostateczny skład kadry zostanie ogłoszony po najbliższych spotkaniach ligowych i uwzględnieniu informacji o aktualnym stanie zdrowia niektórych zawodników zmagających się z różnymi urazami i kontuzjami.

Zbiórka zawodników: Siedlce,  11.11.2011 (piątek) do godz. 19.oo.

źródło: własne / pzrugby.pl; foto: RugbyPolska.pl

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;