poniedziałek, 20 maja 2024r.

Roszada w KPS-ie

Zarząd KPS Jadar Siedlce poinformował o zmianie na stanowisku trenera I zespołu. Trenerzy Maciej Nowak i Robert Podgórzak oddali się do dyspozycji zarządu, a ich następcy są poszukiwani. 

Oświadczenie Zarządu KPS Siedlce
1. W dniu 7 listopada trenerzy Maciej Nowak i Robert Podgórzak złożyli rezygnację z funkcji trenerów I zespołu KPS Siedce i oddali się do dyspozycji Zarządu klubu.
2. W meczu z MUKS Joker Piła zespół poprowadzi duet trenerski Maciej Nowak – Witold Chwastyniak.
3. Zarząd klubu podejmie w najbliższym czasie ostateczną decyzje co do obsady trenerskiej o której niezwłocznie poinformuje opinię publiczną.

Krótka nota biograficzna trenera Nowaka
Maciej Nowak trenerem został w 1997 r. mając zaledwie 28 lat. Początkowo prowadził zespół z Warszawy i okolic, najpierw Elektryczność Warszawa, a później Orkan Sochaczew. Kolejną drużyną, w trenerskiej karierze była Stolarka Wołomin (I liga seria B), którą objął w 2002 roku. Przez pewien czas pracował w III ligowym MMKS-ie Mińsk Mazowiecki, a w sezonie 2008/2009 sprawował pieczę nad II-ligową warszawską Legią. Trenerem KPS-u (wtedy Ósemki) został ogłoszony 3 sierpnia 2009 roku. Z trenerem Robertem Podgórzakiem współpracował od początku sezonu 2010/11.

źródło: własne / KPS Jadar Siedlce; foto: Piotr Niciporuk

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;