wtorek, 29 listopada 2022

Otwarte Mistrzostwa Siedlec w Pływaniu – wyniki

W dniu 8 listopada 2011 r.  Zarząd Miejski TKKF w Siedlcach i PG nr 4 w Siedlcach byli organizatorami „Otwartych Mistrzostw Siedlec w pływaniu”.

Zawody rozegrano na pływalni Publicznego Gimnazjum nr 4 w Siedlcach. Uczestnicy rywalizowali w dwóch stylach: klasycznym i dowolnym. W zależności od kategorii wiekowej rywalizowano na dystansach:25 m. i50 m. Uczestnicy startowali w pięciu grupach wiekowych w kategorii dziewcząt i chłopców.
Ogółem w zawodach wystartowało ponad 276 zawodników i zawodniczek. W zawodach nagradzano pierwszą trójkę w zależności od kategorii wiekowej medalami lub statuetkami oraz dyplomami. Ponadto najlepsi otrzymywali nagrody rzeczowe w postaci koszulek.

Wyniki:

Dziewczęta (Szkoły Podstawowe kl.  I-II)
25 m. stylem dowolnym
1. Aleksandra Król (SP 6) – 26,82
2. Ola Krasowska (SP 12) – 26,99
3. Wiktoria Sielanko (SP 12) – 28,34

25 m. stylem klasycznym
1. Aleksandra Król (SP 6) – 35,03
2. Wiktoria Borowik (SP 4) – 35,20
3. Karolina Kowalczyk (SP 4) – 35,46

Chłopcy (Szkoły Podstawowe kl. I-II)
25 m. stylem dowolnym
1. Dawid Gut (SP 10) – 20,18
2. Michał Kodzis (SP 5) – 25,02
3. Bartek Kochan (SP 7) – 25,52

25 m. stylem klasycznym
1. Dawid Gut (SP 10) – 29,68
2. Michał Kodzis (SP 5) – 33,82
3. Marek Kisieliński (SP 11) – 34,89

Dziewczęta (Szkoły Podstawowe kl. III-IV)
50 m. stylem klasycznym
1. Monika Kinowska (SP 12) – 42,90
2. Alicja Wojtowicz (SP 11) – 48,84
3. Patrycja Dmitrowicz (SP 10) – 51,19

50 m. stylem klasycznym
1. Maria Krasnodębska (SP 5) – 52,48
2. Monika Kinowska (SP 12) – 54,99
3. Alicja Wojtowicz (SP 11) – 55,50

Chłopcy (Szkoły Podstawowe kl. III-IV)
50 m. stylem dowolnym
1. Bartosz Dyńka (SP 4) – 42,57
2. Bartosz Rękawek (SP 6) – 43,77
3. Jakub Oszal (SP 12) – 47,42

50 m. stylem klasycznym
1. Bartosz Dyńka (SP 4) – 51,70
2. Bartosz Rękawek (SP 6) – 54,39
3. Sebastian Barej (SP 4) – 54,51

Dziewczęta (Szkoły Podstawowe kl. V-VI)
50 m. stylem dowolnym
1. Weronika Sobiczewska (SP 12) – 33,25
2. Klaudia Czorniej (SP 7) – 34,16
3. Dominika Kazimierczak (SP 12) – 36,88

50 m. stylem klasycznym
1. Klaudia Czorniej (SP 7) – 42,74
2. Weronika Sobiczewska (SP 12) – 45,28
3. Julia Biardzka (SP 4) – 45,29

Chłopcy (Szkoły Podstawowe kl. V-VI)
50 m. stylem dowolnym
1. Michał Romańczuk (SP 10) – 32,60
2. Kacper Hołubiec (SP 10) – 36,46
3. Jan Kowalczyk (SP 7) – 38,28

50 m. stylem klasycznym
1. Michał Romańczuk (SP 10) – 41,46
2. Kacper Hołubiec (SP 10) – 45,03
3. Jan Kowalczyk (SP 7) – 47,86

Dziewczęta (Gimnazja)
50 m. stylem dowolnym
1. Klaudia Chwedczuk (PG 6) – 32,19
2. Weronika Krasuska (KLO) – 32,99
3. Dominika Prokop (PG 4) – 34,64

50 m. stylem klasycznym
1. Magdalena Kisielińska (PG 1) – 43,34
2. Julia Wojtowicz (PG 1) – 46,28
3. Ewa Grzelak (PG 4) – 46,63

Chłopcy (Gimnazja)
50 m. stylem dowolnym
1. Łukasz Perciński (PG 1) – 28,68
2. Michał Szarek (PG 4) – 30,75
3. Marcin Talacha (PG 1) – 30,78

50 m. stylem klasycznym
1. Łukasz Perciński (PG 1) – 36,70
2. Maciej Pliszka (PG 4) – 38,98
3. Michał Roguski (PG 6) – 39,30

OPEN (Kobiety)
50 m. stylem dowolnym
1. Klaudia Chwedczuk (PG 6) – 32,97
2. Weronika Krasuska (KLO) – 33,32
3. Klaudia Czorniej (SP 7) – 34,33

50 m. stylem klasycznym
1. Klaudia Czorniej (SP 7) – 44,13
2. Anna Topczewska (LO 1) – 47,43
3. Katarzyna Domańska (ZSP 2) – 1,03,65

OPEN (Mężczyźni)
50 m. stylem dowolnym
1. Przemysław Chomicz (Siedlce) – 28,70
2. Mateusz Perciński (I LO) – 28,84
3. Maciej Pac (KLO) – 29,23

50 m. stylem klasycznym
1. Mateusz Perciński (I LO) – 38,86
2. Mateusz Radzikowski (KLO) – 41,86
3. Bartosz Woźnica (Siedlce) – 41,99

źródło: własne / TKKF Siedlce

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

f