Remis na zakończenie

W ostatnim tegorocznym meczu ligowym Pogoń Siedlce zremisowała w Rzeszowie z tamtejszą Stalą 0:0.

Piłkarze Pogoni rozpoczęli spotkanie od długich podań do napastników, jednak dwa razy zostali złapani na spalonym. W 12 minucie Damian Jędrys strzałem z 18 metrów trafił w słupek. Trzy minut później Marcin Paczkowski minimalnie niecelnie uderzył z rzutu wolnego z odległości 35 metrów. 17 minuta: Dawid Florian próbował dośrodkować w pole karne, ale piłkę wyłapał dobrze spisujący się tego dnia Jacek Kozaczyński junior. Chwilę później próbował strzelać ponownie Florian, jednak nad poprzeczką. W 29 minucie sędzia podyktował rzut wolny dla gospodarzy. Piłkę na 30 metrze ustawił Tomasz Margol, mimo to jego uderzenie zatrzymało się na murze siedlczan. Piłkarze z Rzeszowa próbowali grać skrzydłami i po jednej z takich akcji Kamil Jakubowski podał do Margola, a ten w dogodnej sytuacji fatalnie spudłował. Biało – niebiescy próbowali grać z kontry, jednak ich dośrodkowania albo strzały były niecelne. W 43 minucie Michał Czarny otrzymał piłkę po dośrodkowaniu od jednego z partnerów, ale jego strzał głową był niecelny. W doliczonym czasie gry pierwszej odsłony Pogoń miała bardzo dobra sytuację. Jacek Kosmalski minimalnie obok słupka uderzył futbolówkę głową. Drugą połowę od ataków rozpoczęli gospodarze, jednak dobrze spisywała się nasza defensywa. W 55 minucie ponownie Kosmalski znalazł się w dogodnej okazji. Po rozegranym rzucie rożnym „Kosmal” strzelił wprost w Tomasza Wietechę. Chwilę później Wojciech Krauze bardzo niecelnie strzelił z dystansu. 64 minuta: Kosmalski z rzutu wolnego strzelił bardzo mocno, ale tuż nad bramką. Następnie Michał Lisańczuk próbował zaskoczyć naszego bramkarza, jednak jego strzał minął lewy słupek bramki. W 72 minucie Kozaczyński wybronił bardzo ładny strzał w okienko Jędrysa. Kilka minut później ponownie siedlecki golkiper dobrze się spisał, sparował na rzut rożny uderzenie Margola. Po jednej z kontr Adam Czerkas strzelił nad poprzeczką bramki gospodarzy. Dwie minuty przed końcem meczu Rafał Konasiuk miał sytuację meczową, jednak strzał z kilku metrów wybronił Wietecha. W doliczonym czasie gry Czerkas uderzył niecelnie.

18.11.11, 13:00 – Rzeszów (Stadion Miejski)

II liga: Stal Rzeszów – Pogoń Siedlce 0:0

Stal: 33. Tomasz Wietecha – 16. Konrad Hus, 10. Piotr Duda, 13. Michał Czarny, Dariusz Słomian, 6. Dawid Florian (81′ 18. Michał Górecki), 17. Tomasz Margol, 26. Kamil Jakubowski (54′ 7. Wojciech Krauze), 15. Damian Jędrys, 8. Michał Lisańczuk (90+1′ 17. Paweł Rzeźnik), 14. Damian Wolański (69′ 99. Konrad Maca)

Pogoń: 93. Jacek Kozaczyński junior – 8. Robert Kwiatkowski, 24. Marek Lendzion, 17. Przemysław Rodak, 22. Damian Guzek – 5. Dariusz Dziewulski, 11. Marcin Paczkowski (90+3′ 6. Bartosz Mudent), 19. Mariusz Marczak (89′ 18. Łukasz Pucyk), 21. Cezary Demianiuk (73′ 16. Rafał Konasiuk) – 9. Adam Czerkas (90+3′ 13. Damian Rytel), 20. Jacek Kosmalski

Żółte kartki: Robert Kwiatkowski 34, Mariusz Marczak 82, Jacek Kosmalski 83

Sędzia: Paweł Kulka (Kraków)

Piłkarze meczu: Jacek Kozaczyński (Pogoń Siedlce)