sobota, 20 kwietnia 2024r.

Mocna Łódź (fotogaleria)

Dzisiaj odbył się pierwszy dzień turnieju I HLO w Siedlcach. Gospodarze, STH rozegrali jeden mecz, w którym ulegli Łódzkiemu Hokejowi 1:7.

Już od pierwszych minut gry zarysowywała się przewaga gości z Łodzi. Po pierwszej tercji prowadzili 3:0. W drugiej, także strzelili trzy bramki, ale za to honorowym trafieniem dla siedlczan popisał się Piotr Jakubowski. Przez ostatnie 20 minut trwał wyrównany bój, jednak w końcówce Łódzki Hokej zdobył kolejną bramkę i tym samym ustalił wynik spotkania na 1:7. Wcześniej, o godzinie 14:00 miał się odbyć mecz STH – Legion. Goście jednak uprzedzili, że nie zdążą dotrzeć na czas do Siedlec i mecz został odwołany.

10.12.11, 18:00 – Siedlce (lodowisko OSiR)

I HLO: STH Siedlce – Łódzki Hokej 1:7 (0:3, 1:6)

Bramki: Piotr Jakubowski 29 – Arkadiusz Witczak 5, 33,  Bartosz Głowacki 7, 59, ? 12, Paweł Peuzowski 22, Kamil Świerczewski 34