Powalczyły z Politechniką

Koszykarki MKK II Siedlce mimo niezłego początku, przegrały z Politechniką w rozgrywkach II ligi.

Siedlczanki bardzo dobrze rozpoczęły spotkanie w Warszawie. Nie pozwoliły gospodyń na zbyt wiele, same skutecznie kończąc akcje. Po pierwszej kwarcie Politechnika miała wprawdzie 2-punkotwą przewagę, ale kolejne minuty to przyzwoita gra MKK II. Efektem tego było prowadzenie naszego zespołu po dwóch kwartach 33:26. Po zmianie stron zawodniczki z Politechniki znalazły receptę na koszykarki z Siedlec. Szczególnie mocno dała się nam we znaki Agnieszka Lichomska, która co raz trafiała do kosza. Przed ostatnią odsłoną Politechnika odrobiła straty i w dalszym ciągu bez żadnego respektu poczynała sobie na parkiecie. Wysoko wygrana czwarta kwarta przesądziła o końcowym triumfie gospodyń z Warszawy.
W zespole MKK II na słowa pochwały zasłużyły: Katarzyna Ćwiklińska, która zdobyła najwięcej punktów (15) oraz niezawodna na II-ligowym froncie Natalia Pajka a także Dominika Prochenka.

W najbliższy wtorek podopieczne Arkadiusza Mazurkiewicza zagrają zaległe spotkanie z Gimbasketem 15. Mecz w Białymstoku o godz. 16.00.

17.12.2011, 18.00 – Warszawa
II liga: AZS Politechnika Warszawska – MKK II Siedlce 65:50 (15:13, 11:20, 17:9, 22:8)
MKK II: Katarzyna Ćwiklińska 15, Natalia Pajka 11, Agata Pacuszka 10, Kamila Petryka 5, Dominika Prochenka 5, Dominika Paczkowska 2, Magdalena Godlewska 2, Patrycja Wołosiuk, Anna Jaszczuk.