wtorek, 29 listopada 2022

Wyniki XIV Memoriału Oli Wojciechowskiej w pływaniu

Na krytej pływalni przy Publicznym Gimnazjum nr 4 w Siedlcach odbył się XIV Memoriał Oli Wojciechowskiej w pływaniu Siedlce 2011.

Celem rozgrywanej corocznie imprezy jest popularyzacja pływania wśród dzieci i młodzieży oraz zachęcenie ich do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Najlepsze wyniki w tegorocznym memoriale osiągnęli Kamil Januszewski w stylu dowolnym w kat. open oraz Michał Romańczuk w stylu dowolnym w kat. szkół podstawowych.

 

Poniżej prezentujemy medalistów i medalistki w każdej z kategorii wiekowej (podział na klasy) oraz każdego ze stylów (dowolnego, grzbietowego i klasycznego).

 

Klasa I-II – styl dowolny (25m)

1. Gut Dawid SP 10

17,98

2. Kodzis Michał SP 5

21,99

3. Kochan Bartłomiej SP 7

23,6

 

1. Borowik Wiktoria SP 4

26,62

2. Szmidt Emilia SP 5

35,45

 

Klasa I-II – styl grzbietowy (25m)

1. Gut Dawid SP 10

22,26

2. Kochan Bartłomiej SP 7

25,05

3. Kusinski Bartosz SP 5

30,46

 

1. Król Aleksandra SP 5

28,93

2. Szmidt Emilia SP 5

29,33

3. Kowalczyk Karolina SP 4

30,86

 

Klasa I-II – styl klasyczny (25m)

1. Kisieliński Marek SP 11

30,13

2. Kodzis Michał SP 5

34,13

3. Rękawek Damian SP 5

36,9

 

1. Borowik Wiktoria SP 4

32,63

2 .Kowalczyk Karolina SP 4

34,55

3. Król Aleksandra SP 5

35

 

Klasa III-IV – styl dowolny (50m)

1. Dyńka Bartosz SP 4

40,26

2. Rękawek Bartosz SP 6

41,84

3. Szmidt Hubert SP 5

43,81

 

1. Kinowska Monika SP 12

44,52

2. Wojtowicz Alicja SP 11

47,29

3. Wyczółkowska Alicja SP 7

47,99

 

Klasa III-IV – styl grzbietowy (50m)

1. Rękawek Bartosz SP 6

45,68

2. Szmidt Hubert SP 5

50,18

3. Gmitrzak Poitr SP 10

53,02

 

1. Kinowska Monika SP 12

48,04

2. Wyczółowska Alicja SP 7

54,01

3. Dmitrowicz Patrycja SP 10

58,87

 

Klasa III-IV – styl klasyczny (50m)

1. Rękawek Bartosz SP 6

49,56

2. Dyńka Bartosz SP 4

49,66

3. Gmitrzak Piotr SP 10

54,59

 

1. Krasnodębska Maria SP 5

52,71

2. Dmitrowicz Patrycja SP 10

55,11

3. Wojtowicz Alicja SP 11

56,66

 

Klasa V-VI – styl dowolny (50m)

1. Romańczuk Michał SP 12

31,32

2. Kowalczyk Jan SP 7

34,74

3. Hołubiec Kacper SP 10

37,99

 

1. Sobiczewska Weronika SP 12

33,99

2. Czarniej Klaudia SP 7

35,22

3. Kazimierczak Dominika SP 12

36,05

 

Klasa V-VI – styl grzbietowy (50m)

1. Romańczuk Michał SP 12

36,5

2. Fajnas Kacper SP 12

46,6

3. Gmitrzak Grzegorz SP 10

47,04

 

1. Sobiczewska Weronika SP 12

37,18

2. Ilczuk Aleksandra SP 10

48,96

3. Talacha Maja SP 4

52,99

 

Klasa V-VI – styl klasyczny (50m)

1. Kowalczyk Jan SP 7

45,1

2. Hołubiec Kacper SP 10

46

3. Sołoducha Michał SP 9

52,84

 

1. Czorniej Klaudia SP 7

44,16

2. Kazimierczak Dominika SP 12

49,1

3. Ilczuk Aleksandra SP 10

52,1

 

Gimnazjum – styl grzbietowy (50m)

1. Roguski Michał PG 6

36,92

2. Helcberger Jakub PG1

37,66

3. Nowak Bartosz Pg 5

38,65

 

1. Krasuska Weronika Gimnazjum Katolickie

38,95

2. Chwedczuk Klaudia PG 6

39

3. Kisielińska Magdalena PG 1

39,79

 

Gimnazjum – styl dowolny (50m)

1. Perciński Łukasz PG 1

28,48

2. Pliszka Maciej PG 4

29,95

3. Roguski Michał PG 6

30,29

 

1. Chwedczuk Klaudia PG 6

32,64

2. Prokop Dominika PG 4

33,45

3. Krasuska Weronika Gimnazjum Katolickie

34,3

 

Gimnazjum – styl klasyczny (50m)

1. Perciński Łukasz PG 1

36,79

2. Pliszka Maciej PG 4

39

3. Bareja Piotr PG 4

41,2

 

1. Kisielińska Magdalena PG 1

43,59

2. Szmidt Natalia PG 6

44,62

3. Joszt Anna PG 4

45,45

 

Open – styl dowolny (50m)

1. Januszewski Kamil II LO

26,94

2. Perciński Mateusz I LO

28,15

3. Pac Maciej KLO

29,03

 

1. Chwedczuk Klaudia PG 6

33,18

2. Matejek Aleksandra II LO

33,82

3. Krasuska Weronika Gimnazjum Katolickie

34,6

 

Open – styl grzbietowy (50m)

1. Januszewski Kamil II LO

33,6

2. Pac Maciej KLO

37,1

3. Woźnica Bartosz PG 4

38,7

 

1. Krasuska Weronika Gimnazjum Katolickie

39,46

2. Mileszczyk Krystyna II LO

42,36

3. Matejek Aleksandra II LO

44,16

 

Open – styl klasyczny (50m)

1. Perciński Mateusz I LO

40,32

2. Radzikowski Mateusz KLO

43,32

3. Bibik Łukasz I LO

46,26

 

1. Skolimowska Ewa II LO

43,78

2. Chwedczuk Klaudia PG 6

48,8

 

Organizatorami zawodów byli: Uczniowski Klub Sportowy Ósemka, Publiczne Gimnazjum nr 4 oraz Szkolny Związek Sportowy. Zawody odbyły się pod patronatem Urzędu Miasta Siedlce.

 

źródło: własne; foto: sportpg4.ugu.pl

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

f