poniedziałek, 4 marca 2024r.

Weterani WFS podsumowali sezon

W ostatni piątek na Wigilijno-Noworocznej imprezie weterani WFS Siedlce podsumowali szczególnie bogaty w imprezy miniony sezon i zapoznali się z planami startowymi na rok 2012.

Po opłatkowych życzeniach i symbolicznym powitaniu Nowego Roku odbyło się podsumowanie minionego sezonu w formie prezentacji multimedialnej komentowanej na bieżąco przez uczestników. Zawodnicy WFS Veterans wzięli udział w dwunastu imprezach międzynarodowych i krajowych m.in. turniejach Sanssouci Cup w Poczdamie, Karpacka Jesień we Lwowie oraz meczu z Żelaznymi Wilkami w Wilnie. Z imprez krajowych najważniejsze były Mistrzostwa Polski Weteranów z których siedlczanie przywieźli srebrne i rajd rowerowy z Siedlec do Mierzwic zorganizowany jako Memoriał im. Stanisława „Dzidka” Wasiaka. W sezonie 2012 zespół czekają wyjazdy na turniej do Odessy, Mistrzostwa Polski do Gdańska, mecze w Rydze i Pradze oraz pierwszy międzypaństwowy mecz weteranów Ukraina – Polska we Lwowie. We wrześniu w Siedlcach zostanie też rozegrany I Międzynarodowy Turniej Weteranów „Honey Cup”.

Po raz pierwszy nagrodzono najbardziej aktywnych graczy zespołu, pierwsza piętnastka przedstawia się następująco: 15. Jan Czyż, 14. Tomasz Radzikowski, 13. Daniel Zychowicz, 12. Sławomir Pieper, 11. Tomasz Barczak, 10. Zbigniew Wyrębiak, 9. Piotr Wedziuk, 8. Paweł Kuligowski, 7. Andrzej Kosyl, 6. Bartek Zagalski, 5. Krzysztof Kisieliński, 4. Grzegorz Pliszka, 3. Paweł Narojek, 2. Paweł Plichta, 1. Jacek Wierzbicki. W meczach i treningach zespołu w roku 2011 uczestniczyło 37 zawodników.

Nagrody wręczali radni Miasta Siedlce Adam Tomczuk i Paweł Narojek, prezesi Miejskiego Klubu Rugby Krzysztof Kisieliński i Grzegorz Pliszka oraz kapitan drużyny WFS Zbigniew Wyrębiak.

źródło i foto: Jacek Wierzbicki

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;