piątek, 12 kwietnia 2024r.

Nowy rozgrywający w SKK

Dzisiaj SKK Siedlce zasilił rozgrywający Rafał Holnicki-Szulc, występujący ostatnio w PWiK-u Piaseczno. Do rozgrywek zgłoszono także wychowanka SKK, Jakuba Rędzię.

Rafał Holnicki-Szulc ma 22 lata, 183cm wzrostu. W obecnym sezonie reprezentował barwy drużyny PWiK Piaseczno, lidera II ligi, gr. C. W ciągu średnio 14 minut spędzanych na parkiecie notował 3,8 punktów, 2,8 zbiórek, 2,8 asyst i 1,8 przechwytów na mecz. W przeszłości grał także m.in. OSSM PZKosz Warszawa, Legii Warszawa, Żyrardowiance Żyrardów i Polonii 2011 Warszawa. Siedleccy kibice na pewno pamiętają go zwłaszcza z występów w Polonii z ubiegłego sezonu. Z tym zespołem SKK Siedlce toczył zacięty bój o utrzymanie się w I lidze. Bardzo prawdopodobne, że nowy zawodnik zadebiutuje w barwach siedleckiego teamu już w najbliższą sobotę w Inowrocławiu w meczu 18 kolejki pomiędzy Sportino a SKK.

W ostatnim czasie klub zgłosił także do rozgrywek obiecującego młodego środkowego 18-letniego (ur. 14.06.1993) Jakuba Rędzię. To najwyższy koszykarz SKK – mierzy 212cm. W przeszłości w brawach SKK grał jego starszy brat, Mateusz.

 

źródło: własne / SKK Siedlce; foto: zyrardowianka.pl

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;