czwartek, 23 maja 2024r.

Z Wandą o 6 punktów

Już w tę sobotę o godzinie 18 na hali byłego OSIR przy ulicy Prusa  czekają nas pierwsze w tym roku siatkarskie emocje w Siedlcach. KPS gościć będzie zespół krakowskiej Wandy. Będzie to spotkanie dwóch beniaminków w I lidze, a także rewanż za październikową przegraną w Krakowie.

Obie drużyny spotkają się już po raz trzeci w tym sezonie. Dwukrotnie górą byli siatkarze z grodu Kraka. Jednak ten mecz może mieć zupełnie inny przebieg. Siedlczanie nie raz udowodnili, że są mocni na własnym terenie, przegrywając dotychczas tylko jeden mecz. Do gry przystępują także wzmocnieni o dwóch nowych zawodników Damiana Kaniowskiego i Łukasza Makowskiego. Skład Wandy zasilił zaś środkowy Adam Nowik, rozgrywający swoje ostatnie trzy sezony w Plus Lidze.

Dla siatkarzy z Siedlec będzie to sprawdzian formy po świątecznej przerwie, przedłużonej przez kłopoty licencyjne Siatkarza Wieluń. Krakowianie zaś tydzień temu ulegli BBTS-owi Bielsko Biała na własnej hali 1:3. Pomimo tego Wanda wydaję się być bardzo groźnym przeciwnikiem, gdyż niejednokrotnie w tym sezonie pokazała, że potrafi wygrać z wyżej notowanymi drużynami. Dorobek punktowy rywali jest taki sam, a to spowoduje, że Wanda na pewno będzie chciała wygrać na gorącym siedleckim parkiecie. Zapowiada się zatem niezwykle ciekawe widowisko, na które zapraszamy wszystkich siedleckich sympatyków siatkówki na halę Agencji Rozwoju Miasta, aby swoim gorącym dopingiem poprowadzili drużynę do zwycięstwa.

źródło: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;