czwartek, 25 kwietnia 2024r.

Rugbiści harują

Treningi rugbistów siedleckiej Pogoni po krótkim okresie roztrenowania zostały wznowione 1 grudnia.

Od 1 grudnia Pogoniści weszli w treningowy rytm. W poniedziałki trenują na hali, w środy i piątki mają zajęcia na siłowni, natomiast w sobotę w terenie. Taki harmonogram pracy będzie trwał do 1 marca.

3 lub 4 marca Pogoń zagra zaległy mecz Pucharu Polski z Juvenią Kraków. Spotkanie będzie potraktowane przez sztab trenerski w kategoriach sparingu. Właściwych sparingpartnerów zespół z Siedlec będzie szukał w okolicach 14-18 marca, czyli miesiąc przed wznowieniem rozgrywek. Pierwszym wiosennym rywalem Pogoni będzie niepokonany lider tabeli Ogniwo Sopot. Zespoły zmierzą się w Siedlcach w sobotę 14 lub niedzielę 15 kwietnia.

Do decydującej fazy sezonu siedlczanie przystąpią wzmocnieni nowymi zawodnikami. Nowy-starym zawodnikiem jest gracz II lub III linii młyna Bogusław Markowski, który wraca po spowodowanym kontuzją rocznym rozbratem z jajowatą piłką. Część potencjalnych wzmocnień już trenowała z zespołem. Pogoń szuka 4-5 nowych zawodników. Oficjalnej informacji o wzmocnieniach należy się spodziewać w najbliższych dniach.

Zdjęcia z treningu na Facebooku

źródło: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;