poniedziałek, 22 kwietnia 2024r.

Dwa dni siatkarskich emocji

W ten weekend kibiców siatkarskich czekają aż 3 mecze z udziałem KPS Jadar Siedlce. W sobotę będziemy mogli obejrzeć spotkanie z GTPS Gorzów Wielkopolski, zaś w niedzielę odbędzie się III Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej.

Jeszcze niedawno dochodziły do nas niepokojące informacje na temat drużyny GTPS Gorzów Wielkopolski, która miałaby wycofać się z rozgrywek I ligi. Sprawy potoczyły się jednak inaczej i już jutro na siedleckim parkiecie zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy KPS Jadar Siedlce a GTPS Rajbud Gorzów Wielkopolski.

Gorzów po nieudanej passie, pokonał w zeszłym tygodniu inny klub borykający się z problemami, Siatkarza Wieluń. Podobnym wynikiem zakończył się także mecz siedleckich siatkarzy. Zatem obie drużyny wejdą zmotywowane na boisko.
Warto zaznaczyć, iż w drużynie z Gorzowa występuje doskonale znany siedleckiej publiczności Konrad Krzywiecki, który grał w barwach KPSu w zeszłym sezonie oraz Bartłomiej Neroj. Ten drugi nie zagra jednak w Siedlcach ze względu na wykluczenie. Jak zawsze zapraszamy wszystkich sympatyków siatkówki na hale przy Prusa 6 na godzinę 18 i życzymy kolejnej 3-punktowej zdobyczy.

W niedzielę zaś rozegrany zostanie III Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej. Zagrają w nim Camper Wyszków, Krispol Września, Zawkrze Mława i gospodarz KPS Siedlce. Na turniej zapraszamy już od godziny 9.50. Pierwszy rywalem KPS-u będzie II-ligowiec z Mławy, początek meczu o 12.

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;