wtorek, 31 stycznia 2023r.

Z kim, kiedy i gdzie? – terminarz play-out koszykarek MKK

Koszykarki MKK Siedlce przed tygodniem zakończyły rozgrywki zasadnicze w I lidze centralnej. Znamy terminarz II fazy rozgrywek, w której siedlczanki będą walczyły o zachowanie I-ligowego bytu. 

Debiutancki sezon MKK Siedlce w I lidze centralnej okazuje się wyjątkowo trudny. Sześć zwycięstw i dziesięć porażek to bilans zespołu prowadzonego przez duet: Teodor Mołłow/Arkadiusz Mazurkiewicz po rozgrywkach zasadniczych (gr. A). Ktoś powie, że mogło być lepiej. Ano mogło bo w wielu meczach nasze panie toczyły równą walkę, ale albo brakowało szczęścia albo doświadczenia. Drużyna była przemeblowywana w trakcie sezonu po to by skutecznie powalczyć w II fazie, której stawką będzie utrzymanie się na tym szczeblu.

W fazie play-out będzie walczyć 9 zespołów: pięć najsłabszych z grupy A (Lider II AZS Swarzędz, GTK Wejherowo, AZS Uniwersytet Gdański, MKK Siedlce i MUKS Kórnik) i cztery najsłabsze grupy B (CCC II Polkowice, Ostrovia Ostrów Wielkopolski, AZS UMCS Lublin i Basketpro Jelenia Góra), które utworzą grupę D. Do fazy play-out są zaliczane wyniki bezpośrednich pojedynków zespołów, które znalazły się na miejscach 5-9 w grupie A, oraz wyniki bezpośrednich meczów drużyn z miejsc 5-8 z grupy B. Od tej pory zespoły z grupy A będą rywalizowały jedynie z drużynami z grupy B na zasadzie mecz i rewanż. Z I ligi centralnej spadną 3 ostatnie drużyny.

MKK Siedlce zacznie fazę play-out z dorobkiem 10 punktów. Rywalizację zacznie 11 lutego a pierwszym rywalem będzie Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Ostatnią kolejkę fazy play-out zaplanowano na 21 kwietnia.

 

TABELE KOŃCOWE PO ROZGRYWKACH ZASADNICZYCH

GRUPA A
1. AZS UW Warszawa                               16        28        1108-1062
2. MKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.         16        27        1148-1044
3. KKS Apteki Arnika Olsztyn                    16        26        1214-1176
4. SMS PZKosz Łomianki                          16        25        1096-954
5. Lider II AZS Swarzędz                           16        23        995-987
6. GTK Wejherowo                                    16        23        1106-1123
7. AZS Uniwersytet Gdański                      16        23        1064-1114
8. MKK Siedlce                                       16        22        1089-1152

9. MUKS Kórnik                                         16        19        1055-1263

 

GRUPA B
1. AZS Rzeszów                               14        25        1044-786
2. Language School Pabianice        14        24        867-754
3. MKS Konin                                   14        23        956-869
4. Domeny.pl Siemaszka                  14        22        892-844
5. CCC II Polkowice                          14        22        892-934
6. Ostrovia Ostrów Wielkopolski      14        20        907-926
7. AZS UMCS Lublin                        14        18        894-894
8. Basketpro Jelenia Góra               14        14        701-1146

___________________________________________________________________________

 TABELE WYJŚCIOWE W FAZIE PLAY-OFF/PLAY-OUT:

 GRUPA C:

1.

AZS UW Warszawa

8

11

427-408

2.

Language School Pabianice

8

10

356-323

3.

AZS Rzeszów

8

10

374-354

4.

SMS PZKosz Łomianki

8

9

391-368

5.

MKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.

8

8

425-432

6.

Domeny.pl Siemaszka

8

8

357-374

7.

KKS Apteki Arnika Olsztyn

8

8

430-465

8.

MKS Konin

8

8

359-395

 

GRUPA D:

1.

Lider II AZS Swarzędz

8

14

543-469

2.

GTK Wejherowo

8

13

586-515

3.

CCC II Polkowice

6

12

443-361

4.

AZS Uniwersytet Gdański

8

12

526-548

5.

Ostrovia Ostrów Wielkopolski

6

10

434-356

6.

MKK Siedlce

8

10

541-590

7.

MUKS Kórnik

8

10

550-624

8.

AZS UMCS Lublin

6

8

426-370

8.

Basketpro Jelenia Góra

6

6

284-500

 

TERMINARZ ROZGRYWEK

 

GRUPA C

11.02.2012
1. kolejka:

AZS UW Warszawa – Domeny.pl Siemaszka
MKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. – MKS Konin
Language School Pabianice – KKS Apteki Arnika Olsztyn
AZS Rzeszów – SMS PZKosz Łomianki

18.02.2012
2. kolejka:

Domeny.pl Siemaszka – MKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
MKS Konin – AZS UW Warszawa
KKS Apteki Arnika Olsztyn – AZS Rzeszów
SMS PZKosz Łomianki – Language School Pabianice

25.02.2012
3. kolejka:

AZS UW Warszawa – Language School Pabianice
MKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. – AZS Rzeszów
MKS Konin – SMS PZKosz Łomianki
Domeny.pl Siemaszka – KKS Apteki Arnika Olsztyn

03.03.2012
4.
kolejka:
AZS Rzeszów – AZS UW Warszawa
Language School Pabianice – MKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
KKS Apteki Arnika Olsztyn – MKS Konin
SMS PZKosz Łomianki – Domeny.pl Siemaszka

10.03.2012
5. kolejka:

Domeny.pl Siemaszka – AZS UW Warszawa
MKS Konin – MKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
KKS Apteki Arnika Olsztyn – Language School Pabianice
SMS PZKosz Łomianki – AZS Rzeszów

17.03.2012
6. kolejka:

MKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. – Domeny.pl Siemaszka
AZS UW Warszawa – MKS Konin
AZS Rzeszów – KKS Apteki Arnika Olsztyn
Language School Pabianice – SMS PZKosz Łomianki

24.03.2012
7.
kolejka:
Language School Pabianice – AZS UW Warszawa
AZS Rzeszów – MKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
SMS PZKosz Łomianki – MKS Konin
KKS Apteki Arnika Olsztyn – Domeny.pl Siemaszka

31.03.2012
8. kolejka:

AZS UW Warszawa – AZS Rzeszów
MKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. – Language School Pabianice
MKS Konin – KKS Apteki Arnika Olsztyn
Domeny.pl Siemaszka – SMS PZKosz Łomianki

 

GRUPA D

11.02.2012
1. kolejka:

GTK Wejherowo – Basketpro Jelenia Góra
AZS UMCS Lublin – AZS Uniwersytet Gdański
MKK Siedlce –
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
MUKS Kórnik – CCC II Polkowice
Pauza: Lider II AZS Swarzędz

18.02.2012
2.
kolejka:
Basketpro Jelenia Góra – Lider II AZS Swarzędz
GTK Wejherowo – AZS UMCS Lublin
AZS Uniwersytet Gdański – Ostrovia Ostrów Wielkopolski
CCC II Polkowice – MKK Siedlce
Pauza: MUKS Kórnik

25.02.2012
3. kolejka:

Lider II AZS Swarzędz – AZS UMCS Lublin
Ostrovia Ostrów Wielkopolski – GTK Wejherowo
CCC II Polkowice – AZS Uniwersytet Gdański
MUKS Kórnik – Basketpro Jelenia Góra
Pauza: MKK Siedlce

03.03.2012
4. kolejka:

Ostrovia Ostrów Wielkopolski – Lider II AZS Swarzędz
GTK Wejherowo – CCC II Polkowice
Basketpro Jelenia Góra – MKK Siedlce
AZS UMCS Lublin MUKS Kórnik
Pauza: AZS Uniwersytet Gdański

10.03.2012
5. kolejka:

Lider II AZS Swarzędz – CCC II Polkowice
Basketpro Jelenia Góra – AZS Uniwersytet Gdański
MKK Siedlce –
AZS UMCS Lublin
MUKS Kórnik – Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Pauza: GTK Wejherowo

17.03.2012
6. kolejka:

Pauza: Lider II AZS Swarzędz
Basketpro Jelenia Góra – GTK Wejherowo
AZS Uniwersytet Gdański – AZS UMCS Lublin
Ostrovia Ostrów Wielkopolski – MKK Siedlce
CCC II Polkowice – MUKS Kórnik

24.03.2012
7. kolejka:

Lider II AZS Swarzędz – Basketpro Jelenia Góra
AZS UMCS Lublin – GTK Wejherowo
Ostrovia Ostrów Wielkopolski – AZS Uniwersytet Gdański
MKK Siedlce –
CCC II Polkowice
Pauza: MUKS Kórnik

31.03.2012
8. kolejka:

AZS UMCS Lublin – Lider II AZS Swarzędz
GTK Wejherowo – Ostrovia Ostrów Wielkopolski
AZS Uniwersytet Gdański – CCC II Polkowice
Basketpro Jelenia Góra – MUKS Kórnik
Pauza: MKK Siedlce

14.04.2012
9. kolejka:

Lider II AZS Swarzędz – Ostrovia Ostrów Wielkopolski
CCC II Polkowice – GTK Wejherowo
MKK Siedlce –
Basketpro Jelenia Góra
MUKS Kórnik – AZS UMCS Lublin
Pauza: AZS Uniwersytet Gdański

21.04.2012
10. kolejka:

CCC II Polkowice – Lider II AZS Swarzędz
AZS Uniwersytet Gdański – Basketpro Jelenia Góra
AZS UMCS Lublin – MKK Siedlce
Ostrovia Ostrów Wielkopolski – MUKS Kórnik
Pauza: GTK Wejherowo

 

źródło: własne / PZKosz; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

jestescie najlepsi 😀 dzieki, 5! 😀

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

f
;