Domowe zawody narciarzy Rawy

W dniach 30.01-1.02 na trasach Gołobórz niedaleko Siedlec zostały rozegrane Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w narciarstwie biegowym. Zawodnicy i zawodniczki rywalizowali na dystansach stylem klasycznym, dowolnym i w 4-osobowych sztafetach.

W stylu klasycznym zwyciężali zawodnicy MULKS Tomaszów Lubelski Katarzyna Stokfisz i Mateusz Hałasa. Najlepiej z zawodników Rawy Siedlce wypadli: Patryk Borkowski (na zdjęciu podczas zeszłorocznego siedleckiego triathlonu), który był piąty i Anna Bielecka, która zajęła drugie miejsce.

W stylu dowolnym ponownie tryumfowała Stokfisz, wyprzedzając po raz kolejny Annę Bielecką. W kategorii juniorów C zwyciężył zawodnik Rawy Siedlce Patryk Borkowski. Trzeci był Arkadiusz Posiadała (także Rawa Siedlce).

Sztafety wygrały zespoły MULKS Tomaszów Lubelski (juniorzy C) i UKS Rawa Siedlce (juniorki C).