Dwójka przegrała z III-ligowcem (fotogaleria)

Druga drużyna siedleckiej Pogoni przegrała z III-ligowym Podlasiem Biała Podlaska 0:2.

Spotkanie przedstawiciela Ligi okręgowej z solidnym III-ligowcem w pierwszej połowie było optycznie w lepszym wykonaniu przyjezdnych. Goście stwarzali sobie sytuacje, ale świetnie w bramce Pogoni spisywał się Karol Budzikur. Siedlczanie zespół Podlasia atakowali sporadycznie, a jeśli już to byli nieskuteczni. W drugiej połowie pogoniści popełnili kilka błędów, przez co stracili dwie bramki. W 51 minucie po wrzutce w pole karne Wojciech Hołoweńko strzelając głową trafił w poprzeczkę, a piłka trafiając w plecy Marcina Adamiaka wtoczyła się do bramki Pogoni. Drugi gol padł około kwadrans przed końcem meczu. Strata biało-niebieskich w środku pola, akcja bialczan prawą stroną, dośrodkowanie i Hołoweńko strzela drugą bramkę. W drużynie Pogoni zagrał nowy testowany pomocnik – 21-letni Michał Steć, który przez ostatnie pół roku występował w Olimpii Zambrów. W przeszłości był zawodnikiem Jagiellonii Białystok (rozegrał 3 spotkania w ekstraklasie). Dzisiaj zagrał jednak tylko 15 minut, gdyż doznał kontuzji kostki.
22.02.12, 16:30 – Siedlce (boczne boisko ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Podlasie Biała Podlaska 0:2 (0:0) Widzów: 30

Bramki: Marcin Adamiak 51 (s), Wojciech Hołoweńko 75

Pogoń II: (I połowa) Karol Budzikur – Jakub Jurek (23 Mariusz Bednarczyk), Dominik Piekutowski, Marek Adamczyk, Hubert Łukanowski – Michał Steć (15 Emil Michalak), Kamil Witkowski, Damian Rytel, Tomasz Grochowski – Tomasz Misiowski, Emil Michalak (10 Damian Guzek). (II połowa) Marcin Adamiak – Jakub Jurek, Dominik Piekutowski, Marek Adamczyk, Hubert Łukanowski – Tomasz Grochowski, Kamil Witkowski, Damian Rytel, Damian Guzek – Tomasz Misiowski, Emil Michalak. Grali także: Kamil Siekierka, Adrian Czerski, Łukasz Czarnocki, Mariusz Bednarczyk

Podlasie: Robert Baczewski (46 Adam Wasiluk) – Paweł Komar, Paweł Jędrzejuk, Łukasz Mirończuk, Mateusz Bojarczuk (5 Rafał Adamiuk) – Adrian Jesionek (35 Marcin Szpański), Piotr Litwiniuk, Arkadiusz Maksymiuk, Michał Sobiczewski – Tomasz Gawroński (15 Łukasz Sawtyruk), Wojciech Hołoweńko. Od 46 minuty grał także Łukasz Chalimoniuk, ponadto były zmiany powrotne.