niedziela, 19 maja 2024r.

Nabór do klasy sportowej piłkarek

Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Gabriela Narutowicza w Siedlcach wspólnie z MKS Pogoń Siedlce prowadzi nabór dziewcząt ze szkół podstawowych w Siedlcach oraz powiatu siedleckiego do I klasy sportowej o profilu piłka nożna dziewcząt na rok szkolny 2012/13. Uczennice tej szkoły będą miały szanse grać w II-ligowej Pogoni.

Po zakończeniu nauki w gimnazjum jak i obecnie (rok 2012/13) istnieje możliwość kontynuacji bezpłatnej nauki w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej o tym samym profilu. Nauka, pobyt w internacie, wyżywienie, treningi są bezpłatne sponsorowane przez PZPN i MEN. Wszystkie chętne uczennice kończące w tym roku VI klasę szkoły podstawowej mogą zapisywać się w Publicznym Gimnazjum nr 2 im. Gabriela Narutowicza w Siedlcach przy ul. Szkolnej 2 jak również kończące gimnazja w Siedlcach i powiecie siedleckim do Białej Podlaskiej za pośrednictwem klubu MKS Pogoń Siedlce.
Kontakt telefoniczny (szkoła – (25) 632-44-80 lub klub sportowy 669-387-230). W miesiącu maj-czerwiec 2012 r. zaplanowany jest turniej piłkarski dla szkół podstawowych na boisku „ORLIK” Szkoły Podstawowej nr. 7 w Siedlcach. W turnieju zagrają uczennice klas VI, które będą jednocześnie obserwowane pod względem przydatności do klasy sportowej. Regulamin zostanie przesłany do szkół. Serdecznie wszystkich zainteresowanych zapraszamy.

 

źródło: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;