sobota, 4 lutego 2023r.

Skarb kibica II ligi wschodniej

Już w najbliższą sobotę do gry wrócą II-ligowcy, a w ich gronie siedlecka Pogoń. Do restartu ligi codziennie będziemy dodawać coś ciekawego. Zaczynamy od skarbu kibica II ligi wschodniej.

 

Garbarnia Kraków
Przybyli: Radosław Barabasz (Lech Poznań – ME), Paweł Byrski (Stal Stalowa Wola), Bartosz Iwan (Olimpia Elbląg), Tomasz Kalicki, Adrian Piechówka (zespół juniorów), Marek Wróblewski (LKS Mogilany).
Odeszli: Wojciech Cygal (Dalin Myślenice), Anthony Schacherer – FRA (Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska), Mateusz Siedlarz (szuka klubu), Łukasz Szewczyk (Garbarz Zembrzyce).

Jeziorak Iława
Przybyli: Michał Jankowski (zespół juniorów), Łukasz Kuśnierz (powrót po kontuzji), Jakub Sierzputowski (Mrągowia Mrągowo), Sebastian Zajączkowski (GKS Wikielec), Paweł Żuraw (Olimpia Elbląg).
Odeszli: Wojciech Figurski, Dawid Kowalski (Start Działdowo), Dariusz Imbiorowicz (szuka klubu), Marcin Kalkowski (Bogdanka Łęczna), Arkadiusz Kuciński (Miedź Legnica), Łukasz Pietroń (Gryf Wejherowo), Bartosz Sulkowski (Resovia).

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Przybyli:
Odeszli: Daniel Dylewski, Marcin Machocki, Wojciech Skrobisz, Dawid Żak (szukają klubu), Damian Byrtek, Mariusz Mikoda (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jakub Kapsa (Lech Poznań ME), Radosław Kardas (Łysica Akamit Bodzentyn), Piotr Klepczarek (Stal Rzeszów), Karol Kostrubała (Cracovia), Klaudiusz Łatkowski (Granat Skarżysko-Kamienna), Mateusz Mąka (Zawisza Bydgoszcz), Rafał Misztal (Chojniczanka Chojnice), Tomasz Persona (Stal Rzeszów),  Mateusz Stąporski (ŁKS Łódź), Andre Stratmann – GER (powrót do Niemiec), Karol Szafirowski (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski).

Motor Lublin
Przybyli: Jakub Flak (zespół juniorów), Łukasz Jankowski (powrót po kontuzji), Daniel Koczon (Olimpia Elbląg), Radosław Kursa (Wisła Płock), Paweł Lipiec (juniorzy Górnika Zabrze), Pedro Perin – BRA (Omega Stary Zamość), Dawid Ptaszyński (Olimpia Grudziądz).
Odeszli: Marcin Fiedeń, Nazar Litun – UKR, Oleksandr Temeriwski – UKR, Bartosz Tomczuk (szukają klubu), Rafał Kycko (Wisła Puławy).

Okocimski KS Brzesko
Przybyli:
Odeszli: Sebastian Głaz (Przebój Wolbrom), Sławomir Jagła (Wisła Puławy).

Pelikan Łowicz
Przybyli: Adrian Krzemiński (Polonia Andrzejów), Taras Maksymow – UKR (Calisia Kalisz), Krzysztof Stodoła (Olimpia Elbląg).
Odeszli: Sebastian Przybyszewski (Stal Rzeszów), Michał Pytkowski (Widzew Łódź).

Pogoń Siedlce
Przybyli: Dariusz Dadacz (Dolcan Ząbki), Adrian Dziubiński (Broń Radom), Hubert Kosim (Mazur Karczew), Andrzej Olszewski (Pogoń Łapy), Marcin Rogoziński (Wigry Suwałki), Michał Steć (Olimpia Zambrów).
Odeszli: Marek Kaliszewski (Radomiak Radom), Rafał Konasiuk, Damian Rytel (rezerwy), Łukasz Pucyk (Grodzisk Krzymosze), Piotr Talar (kontuzja), Grzegorz Wędzyński (koniec kariery).

Puszcza Niepołomice
Przybyli: Maciej Balawander (PKS Jadwiga), Paweł Cichoń i Maciej Wnęk (zespół juniorów), Łukasz Jurkowski (Polonia Przemyśl), Patryk Kołodziej (Wisła Kraków), Jarosław Lizak (Lubań Maniowy), Mateusz Majcherczyk (LKS Mogilany), Mateusz Olszak (Wisła Puławy), Jakub Różycki (Olimpic Kraków), Paulius Paknys – LTU (Kolejarz Stróże).
Odeszli: Hubert Jaromin (Nadwiślan Góra), Arkadiusz Lewiński (Ruch Chorzów), Peter Keshi (Szreniawa Nowy Wiśnicz), Michał Żywczak (szuka klubu).

Resovia
Przybyli: Dariusz Brągiel (Rafineria/Czarni Jasło), Tomasz Ciećko (Kolejarz Stróże), Daniel Góra (Stal Mielec), Dariusz Frankiewicz (AE Doxa Kranoulas – GRE), Bartosz Jaroch (Polonia Przemyśl), Paweł Mech (Orzeł Wierzbica), Bartosz Sulkowski (Jeziorak Iława).
Odeszli: Mirosław Baran, Paweł Cygnar, Kacper Horodeński, Tomasz Kot, Igor Vitiv – UKR (szukają klubu), Tihomir Czeneszkow – BLG (Bałtyk Koszalin), Bartosz Hańczuk (GKS 1962 Jastrzębie), Piotr Piechniak (LZS Turbia), Michał Twardowski (Wigry Suwałki), Peter Zahradnik – SVK (Partizan Bardejov).

Stal Rzeszów
Przyszli: Piotr Klepczarek, Tomasz Persona (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Donatas Nakrošius – LTU (FBK Kaunas – LTU), Sebastian Przybyszewski (Pelikan), Kamil Stachyra (Flota Świnoujście).
Odeszli: Michał Czarny (Stal Stalowa Wola), Jakub Giertl, Dariusz Słomian (szukają klubu), Wojciech Krauze (SG Diepholz – GER), Wojciech Reiman (Podbeskidzie Bielsko-Biała).

Stal Stalowa Wola
Przybyli: Artur Cebula (Korona Kielce), Michał Czarny (Stal Rzeszów), Michał Kachniarz (powrót po kontuzji), Robert Widz (SMS Kraków), Dawid Wołoszyn (zespół juniorów).
Odeszli: Paweł Byrski (Garbarnia Kraków), Sebastian Ciołek (Stal Sanok), Michał Mościński (Rominta Gołdap), Bartosz Rosłoń (Ursus Warszawa), Marek Kusiak (koniec kariery), Rafał Turczyn (AMSPN Zamość), Kamil Walaszczyk (szuka klubu).

Stomil Olsztyn
Przybyli: Angel Segarra Meliton – ESP (bez klubu).
Odeszli: Kamil Bartosiewicz (KS Teresin), Paweł Sędrowski (Sokół Ostróda).

Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Przybyli: Radosław Kamiński (KS Łomianki), Daiji Kimura (juniorzy Polonii Warszawa), Jakub Wiśniewski (Nadnarwianka Pułtusk), Damian Zawadzki (Warta Poznań).
Odeszli: Michał Jagodziński (Mazur Karczew), Rafał Kosiec (szuka klubu).

Wigry Suwałki
Przybyli: Tomasz Bobrowski (Lechia II Gdańsk), Rafał Bujnowski (Olimpia Zambrów), Igor Czembarow – RUS (juniorzy Spartaka Moskwa), Patryk Gondek, Maciej Kisiel, Patryk Koszycki (Płomień Ełk), Michał Jegliński, Paweł Pianka, Filip Pilichowski, Sebastian Sienkiewicz, Paweł Stasiński (zespół juniorów), Wasilij Tagil (Skwicz Mińsk – BLR), Michał Twardowski (Resovia),
Odeszli: Patryk Aleksandrowicz (AO Iraklis Psachnon – GRE), Tomasz Barczak (Mamry Giżycko), Audrius Brokas – LTU (Suduva Marijampole – LTU), Rafał Darda (KS Polkowice), Marcin Rogoziński (Pogoń Siedlce), Sebastian Świerzbiński, Paweł Walicki (Rominta Gołdap), Willer – BRA (Alianza FC – SAL), Yago – BRA (szuka klubu).

Wisła Puławy
Przybyli: Sławomir Jagła (Okocimski KS Brzesko), Rafał Kycko (Motor Lublin), Radosław Muszyński (Avia Świdnik), Nazar Peńkoweć – UKR (Zakarpattia Użhorod – UKR), Dawid Pożak (Lewart Lubartów), Filip Wesołowski (Sparta Rejowiec Fabryczny).
Odeszli: Kamil Beszczyński (Naprzód Jędrzejów), Łukasz Giza (Avia Świdnik), Adam Mróz (Stal Poniatowa), Mateusz Olszak (Puszcza Niepołomice) Rafał Stępień (Wieniawa Lublin), Patryk Romaniuk (Polonia Przemyśl).

Znicz Pruszków
Przybyli: Maksymilian Banaszewski (Unia Warszawa), Bartłomiej Barczak (Lechia II Gdańsk), Kacper Chruściński (Stal Szczecin), Igor Mińkowski (Gwardia Warszawa), Wojciech Springer (Gopło Kruszwica).
Odeszli: Łukasz Błażejczyk, Kamil Witkowski (szukają klubu).

źródło: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;