poniedziałek, 22 kwietnia 2024r.

Sportowiec Tygodnia #3

Wybieramy najlepszego sportowca minionego tygodnia.

Nominacje:
Małgorzata Jurkowska – dobrze zbierała i punktowała w meczu z AZS UMCS Lublin. Przeciwko swojej byłej drużynie imponowała skutecznością (22 pkt.).
Krzysztof Maciak – wyróżniająca się postać w pierwszym wiosennym meczu szczypiornistów Prusa z Liderem Winnica. Dzięki wielu udanym interwencjom przyczynił się do zwycięstwa swojego zespołu.
Kamil Sulima – najlepszy aktor spotkania w Szczecinie. Rzucający obrońca zdobył aż 26 punktów i 6 zbiórek, ale przy tym nazbierał 5 fauli i musiał opuścić boisko przed rozstrzygającą częścią meczu.
Sebastian Smoliński – dzielił i rządził w pucharowym meczu przeciwko Juvenii. Widać było, że stęsknił się za rugby, bo na boisku było go pełno, zarówno w ataku, jak i formacjach obronnych.

Sportowcem Tygodnia (5 marzec-11 marzec) został Sebastian Smoliński. Rugbista Pogoni zdobył rekordowo dużo, bo aż 271 głosów. Zaciętą rywalizację toczył z nim szczypiornista Prusa Krzysztof Maciak, który znalazł uznanie w oczach 264 osób. Gratulujemy i zapraszamy do głosowania za tydzień.

Wyniki głosowania:
1. Sebastian Smoliński – 271 głosów
2. Krzysztof Maciak – 264 głosów
3. Kamil Sulima – 48 głosów
4. Małgorzata Jurkowska – 17 głosów

źródło: własne; foto: Magda Szewczak (Podlasie24.pl) / Maciej Sztajnert (2) / Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;