Druga lekcja od Nysy

Siatkarze z Siedlec po raz drugi przegrali w Nysie ze Stalą.

KPS Jadar Siedlce poległ w Nysie w drugim meczy I rundy play-off ze Stalą. W niedzielnym starciu nasi siatkarze przegrali wyraźnie, ale zaprezentowali się o niebo lepiej niż w pierwszym spotkaniu. Pierwszy set zaczął się fatalnie i KPS po kilku początkowych minutach przegrywał 5-6 punktami. Stal utrzymała tą przewagę do końca partii.  Drugi set był gorszy i siedlczanie zdobyli w nim 16 punktów. Stal potwierdziła swoją klasę w ostatnim secie i pokazała swoją dominację. Zwycięzca rundy zasadniczej prowadzi 2:0 w rywalizacji do trzech zwycięstw.  Za tydzień rywalizacja przenosi się do Siedlec i miejmy nadzieję, że nie zakończy się już w najbliższą sobotę.

I rundy fazy play-off: Stal Nysa – KPS Jadar Siedlce 3:0 (25:19, 25:16, 25:18)
Stal: 5. Kamil Kacprzak, 6. Piotr Łuka, 9. Jarosław Pizuński, 10. Maciej Fijałek, 12. Jarosław Stancelewski, 14. Łukasz Karpiewski oraz 7. Krzysztof Andrzejewski (libero) i 1. Rafał Jarząbski, 3. Dawid Bułkowski
KPS: 1. Wojciech Ranecki, 2. Witold Chwastyniak, 6. Jakub Kowalczyk, 7. Jakub Bucki, 14. Radosław Zbierski, 17. Mateusz Jasiński oraz 8. Damian Kaniowski (libero) i 10. Łukasz Makowski, 15. Igor Walczykowski

Stan rywalizacji: 2:0 dla Stali Nysa

źródło: własne / KPS Jadar Siedlce; foto: Maciej Sztajnert