piątek, 24 maja 2024r.

Sportowiec Tygodnia #4

Wybieramy najlepszego sportowca minionego tygodnia.

Nominacje:
Maciej Garbaczewski – zdobył tytuł Mistrza Polski juniorów starszych w formule Kick Light (kat. 69 kg) w Starachowicach. W finale pokonał w bratobójczej walce Marcina Marciszewskiego.
Rafał Jaszczuk – silny punkt zespołu Prusa w minimalnie wygranym meczu z Bursą Puławy. Imponował atakami ze skrzydła i 11-krotnie znalazł drogę do siatki rywala.
Hubert Kosim – strzelec 5 bramek w meczu z Koroną Olszyc. W sobotę nieudane próby kolegów z pierwszego zespołu oglądał z ławki rezerwowych, a w barwach rezerw pokazał, że mógłby być lekiem na nieskuteczność siedleckich snajperów.
Kamil Sulima – najskuteczniejszy zawodnik SKK w meczu z Kutnem. Oprócz zadań defensywnych, z których wywiązywał się bez zarzutu zaprezentował bardzo dobrą skuteczność w ataku – 20 punktów.

Sportowcem Tygodnia (12 marzec-18 marzec) został Rafał Jaszczuk. Szczypiornista Prusa zdobył prawie połowę wszystkich oddanych głosów. Za jego plecami znalazł się kickbokser Maciej Garbaczewski. Gratulujemy i zapraszamy do głosowania za tydzień.

Wyniki głosowania:
1. Rafał Jaszczuk – 231 głosów
2. Maciej Garbaczewski – 153 głosy
3. Kamil Sulima – 54 głosy
4. Hubert Kosim – 35 głosów

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert (3) / TKKF Siedlce

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;