Wysoko u siebie (fotogaleria)

Rezerwy Pogoni w kolejnym meczu ligowym pokonały Sępa Żelechów 5:1.

Spotkanie było rozgrywane przy silnie wiejącym wietrze. Siedlczanie już w drugiej minucie objęli prowadzenie. Tomasz Grochowski podał wzdłuż bramki do Huberta Kosima, a ten strzałem pod poprzeczkę zdobył gola. W 10 minucie Hubert Łukanowski strzelił w bramkarza, ten wybił, a Kosim strzałem przy słupku zaliczył swoje drugie trafienie. 37 minuta: Wojciech Borkowski za faul w polu karnym na siedleckim napastniku został ukarany czerwoną kartką. W 39 minucie Marcin Paczkowski pewnie wykonuje jedenastkę. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:0. Drugą odsłonę lepiej rozpoczęli przyjezdni. W 52 minucie Paweł Mazurek po podaniu Michała Skwarek zdobył bramkę. W 61 minucie Paczkowski dośrodkował w pole karne, tam Cezary Demianiuk opanował futbolówkę, po czym strzałem w długi słupek zdobył gola. Wynik na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry ustalił Grochowski, który po dośrodkowaniu Bartosza Mudenta uderzył głową.

Zdjęcia z meczu autorstwa Macieja Sztajnerta

1.04.12, 11:10 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Liga okręgowa: Pogoń II Siedlce – Sęp Żelechów 5:1 (3:0) Widzów: 15

Bramki: Hubert Kosim 2, 10, Marcin Paczkowski (k) 39, Cezary Demianiuk 61, Tomasz Grochowski 87 –  Paweł Mazurek 52

Pogoń: 1. Karol Budzikur – 19. Bartosz Mudent, 8. Paweł Brodziak, 4. Grzegorz Krystosiak, 6. Marek Adamczyk (46, 20. Tomasz Misiowski) – 9. Tomasz Grochowski, 7. Damian Rytel (67, 13. Przemysław Jaczewski), 11. Marcin Paczkowski (72, 18. Mariusz Bednarczyk), 15. Hubert Łukanowski – 21. Cezary Demianiuk, 17. Hubert Kosim (74, 14. Emil Michalak)

Sęp: 1. Cezary Jakubaszek – 15. Marcin Jaśkiewicz, 3. Jarosław Łukasiak, 19. Wojciech Borkowski, 11. Sebastian Deres (46, 9. Paweł Mazurek), 10. Marcin Szulc, 4. Michał Skwarek, 8. Jakub Cegiełka, 14. Łukasz Michalak, 18. Patryk Goliszewski, 17. Konrad Leszek. Grał także: 7. Wojciech Buhowicz

żółta kartka: Wojciech Borkowski 34

czerwona kartka: Wojciech Borkowski 37

Sędzia: Woliński (Siedlce)