Świąteczny remis

Rezerwy Pogoni w meczu 19. kolejki ligi okręgowej zremisowały ze Zrywem Sobolew 2:2.

Pierwsza połowa to dobra gra podopiecznych Andrzeja Cabaja. Pierwszą bramkę zdobyli siedlczanie, kiedy to Damian Rytel dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, a jeden z graczy Zrywu skierował futbolówkę do własnej bramki. Następnie wyrównał Michał Wiśnioch, który w ostatnim okienku transferowym był sprawdzany przez siedlecką Pogoń. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1. W drugiej odsłonie Pogoń zaczęła popełniać błędy, ale siedlczan na prowadzenie zdołał wyprowadzić Emil Michalak. Wynik 2:2 ustalił Wiśnioch, który zaliczył drugie trafienie w tym spotkaniu. Dobre zawody rozegrał Karol Budzikur, który nie raz ratował siedlczan w trudnych sytuacjach.

Następne spotkanie rezerwy Pogoni rozegrają w niedzielę 15 kwietnia o godzinie 11 na bocznym boisku stadionu ROSRRiT w Siedlcach z Zorzą Sterdyń.

07.04.12, 14:00 – Sobolew

Liga okręgowa: Zryw Sobolew – Pogoń II Siedlce 2:2 (1:1)

Bramki: Michał Wiśnioch x2 – samobój, Emil Michalak

Zryw: Artur Kępka – Bartosz Zackiewicz, Piotr Kazimierak, Tomasz Zackiewicz, Mateusz Michalec (Krzysztof Kwaśniak), Tywanek, Paweł Wasiulewski (Maciej Błachnio), Marcin Cieśla, Konrad Więckowski (Damian Baran), Tomasz Marcińczak (Dawid Gałązka), Michał Wiśnioch

Pogoń: Karol Budzikur – Jakub Jurek (65 Łukasz Czarnocki), Kamil Witkowski, Dominik Piekutowski, Hubert Łukanowski, Przemysław Jaczewski (46 Patryk Szachnowski), Damian Rytel (60 Mariusz Bednarczyk), Tomasz Misiowski, Paweł Brodziak, Tomasz Grochowski, Emil Michalak (60 Arkadiusz Soćko)

żółte kartki dla Pogoni: Paweł Brodziak x2

czerwona kartka: Paweł Brodziak 70 (za dwie żółte)