Ostrówek przerwał passę

Druga drużyna siedleckiej Pogoni przegrała na wyjeździe z LKS-em Ostrówek 2:3 i tym samym przerwała passę bez porażki w rundzie wiosennej.

Zespół mimo to, że wystąpił wzmocniony zawodnikami z I kadry przegrał z niżej notowanym rywalem. Pierwszego gola zdobyli goście, jednak jeszcze przed przerwą siedlczanie wyrównali. Po zmianie stron gospodarze zdobyli dwie bramki, a Pogoń trafiła do siatki tylko raz. Jak powiedział po meczu trener Pogoni Andrzej Cabaj, cały zespół zagrał bez zaangażowania i nie zasłużył na korzystny wynik. Gole dla siedleckiego teamu w tym meczu zdobyli Hubert Kosim i Paweł Brodziak.

22.04.12, 16:00 – Ostrówek

Liga okręgowa: LKS Ostrówek – Pogoń II Siedlce 3:2 (1:1)

Bramki dla Pogoni II: Hubert Kosim, Paweł Brodziak

Pogoń II: Karol Budzikur – Jakub Jurek (46 Tomasz Grochowski), Marek Lendzion, Paweł Brodziak, Bartosz Mudent, Cezary Demianiuk, Kamil Witkowski, Marcin Paczkowski (60 Damian Rytel), Marek Adamczyk (65 Dominik Piekutowski), Tomasz Misiowski (68 Emil Michalak), Hubert Kosim