środa, 19 czerwca 2024r.

Pożegnalny mecz Wójcickiego

Kibiców SKK Siedlce na pewno zainteresuje wydarzenie, które będzie miało miejsce 19 maja w hali ARM w naszym mieście.

Sympatycy SKK Siedlce w następną sobotę, 19 maja znów zobaczą swoich ulubieńców w akcji. Stanie się to dzięki meczowi, który zostanie rozegrany o godz. 18.00 w hali ARM w Siedlcach. Co to za wydarzenie? Będzie ono związane z rozegraniem pożegnalnego meczu przez wieloletniego kapitana SKK, ikony klubu, Rafała Wójcickiego. „Przemek”, bo tak do niego zwracali się znajomi, w minionym sezonie I ligi, reprezentował barwy SKK jedynie w pierwszej rundzie rozgrywek zasadniczych. Później w związku z problemami zdrowotnymi i pracą zawodową był zmuszony oglądać poczynania swoich kolegów z drugiej strony parkietu. Kibice zastanawiali się czy Wójcicki zagra jeszcze w drużynie SKK. Taki mecz właśnie dojdzie do skutku. – Sobotni mecz to będzie niejako podziękowanie Rafałowi – mówi szkoleniowiec SKK, Tomasz Araszkiewicz. – Podziękowaniem za to co zrobił dla siedleckiego sportu i dla siedleckiej koszykówki – dodaje.

Kto wystąpi w tym meczu? Będzie to konfrontacja byłych i obecnych zawodników siedleckiego klubu, a składy skompletuje… Rafał Wójcicki. Sam wystąpi najpierw w drużynie aktywnych graczy a potem zagra w drużynie weteranów, co będzie oznaczało symboliczne przejście na sportowa emeryturę.

Przypomnijmy, że „Przemek” przez wiele lat bronił barw SKK, na jego ramieniu widniała opaska kapitana i to pod jego przewodnictwem drużyna z Siedlec 2 sezony temu awansowała na zaplecze Tauron Basket Ligi.

 

źródło: własne / SPIN Siedlce; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;