Pierwsze zwycięstwo piłkarek!

Piłkarki MKS Pogoń Siedlce rozegrały swoje spotkanie w Ciechanowie z tamtejszym MKS. Po dobrym spotkaniu pokonały zespół gospodarzy 2:0 (1:0).

Mecz rozpoczął się od ataków siedlczanek i już w 3 minucie w polu karnym faulowana była Olga Białkowska. Sędzia jednak nie zauważył przewinienia. W 9 minucie po doskonałej interwencji bramkarki Olgi Kuryłek i pomocniczki Sylwi Skibniewskiej sędzia dopatrzył się karnego podyktowanego dla gospodyń. Zawodniczka z Ciechanowa nie wykorzystała rzutu karnego i dalej utrzymywał się wynik bezbramkowy. Podrażnione siedleckie piłkarki ruszyły do ataku i w 20 minucie Olga Białkowska znalazła sie w sytuacji sam na sam nie dając żadnej szansy bramkarce. Do końca pierwszej połowy walka trwała na całym boisku. Sędzia dopuścił do ostrej gry z obu stron. Druga połowa rozpoczęła się dla Pogoni obiecująco. Sylwia Ławecka po doskonałym podaniu Olgi Białkowskiej zdobyła kolejnego gola. Po przerwie w zespole Pogoni zadebiutowała Patrycja Madej.

12.05.12, 15:00 – Ciechanów

II liga kobiet: MKS Ciechanów – Pogoń Siedlce 0:2 (0:1)

Bramki: Olga Białkowska 20, Sylwia Ławecka ?

Pogoń: Olga Kuryłek – Sylwia Ławecka, Anna Goś, Martyna Matejczuk, Ewelina Zaniewicz – Agnieszka Michalak, Sylwia Skibniewska,Weronika Szpura, Weronika Goś (46 Patrycja Madej), Olga Białkowska,Sylwia Lewczuk

Żółta kartka dla Pogoni: Martyna Matejczuk 75

źródło: własne