Pokonali ŁKS (fotogaleria)

W meczu 26. kolejki Ligi okręgowej rezerwy Pogoni pokonały na własnym boisku ŁKS Łochów 5:1.

Spotkanie było rozgrywane w trudnych warunkach pogodowych. W 3 minucie strzał Damiana Rytla z linii bramkowej wybili obrońcy z Łochowa. Dziesięć minut później siedlczanie zdobyli pierwszą bramkę. Hubert Łukanowski podał do Emila Michalaka, a ten z najbliższej odległości wpakował futbolówkę do bramki. W 17 minucie Marek Adamczyk najpierw strzelił w obrońce, ale dobijając nie dał szans Pawłowi Panasiewiczowi. Po 30 minutach gry Tomasz Misiowski podał wzdłuż bramki do Michalaka, a ten wślizgiem uderzył w słupek. W pierwszej odsłonie szanse na bramkę mieli m.in. Michalak, Damian Rytel i Kamil Witkowski. W pierwszych 15 minutach drugiej połowy podopieczni Andrzeja Cabaja strzelili trzy gole. W 52 minucie Adamczyk podał do Misiowskiego, a ten sprzed pola karnego zdobył bramkę. Kilka minut później ponownie na listę strzelców wpisał się Misiowski. Witkowski zagrał wzdłuż bramki, a podanie przeciął młody napastnik. W 59 minucie strzał Michalaka wybronił bramkarza, ale do piłki dobiegł Adamczyk, który mocnym strzałem po ziemi zdobył swoją drugą bramkę. Dwie minuty później Michalak w stuprocentowej sytuacji nie trafił w bramkę. Dwadzieścia minut przed końcem ponownie strzelał Michalak, ale jego uderzenie odbiło się od słupka. Goście honorowe trafienie zaliczyli w 89 minucie, kiedy to dośrodkowanie Piotra Oniszki głową wykończył Adam Dobosz.

Zdjęcia z meczu autorstwa Macieja Sztajnerta

16.05.12, 19:40 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Liga okręgowa: Pogoń II Siedlce – ŁKS Łochów 5:1 (2:0) Widzów: 25

Bramki: Emil Michalak 13, Marek Adamczyk 17, 59, Tomasz Misiowski 52, 55 – Adam Dobosz 89

Pogoń II: 1. Karol Budzikur – 4. Jakub Jurek (72, 11. Łukasz Czarnocki), 23. Grzegorz Krystosiak (67, 6. Mariusz Bednarczyk), 8. Paweł Brodziak, 9. Bartosz Mudent (59, 13. Dominik Piekutowski) – 16. Marek Adamczyk, 7. Kamil Witkowski, 17. Damian Rytel, 5. Hubert Łukanowski – 14. Emil Michalak, 20. Tomasz Misiowski (78, 21. Patryk Szachnowski)

ŁKS: 12. Paweł Panasiewicz – 16. Adrian Oniszk, 17. Paweł Wróbel, 3. Marcin Gręda, 5. Piotr Oniszk, 8. Damian Ołdak, 15. Tomasz Gręda, 10. Radosław Sikora, 4. Hubert Sobotka (76, 19. Arkadiusz Sabala), 13. Adam Dobosz, 7. Rafał Wyszomirski

Żółte kartki: Damian Rytel 40 – Paweł Wróbel 40, Damian Ołdak 72