Porażka na finiszu

W ostatniej kolejce II ligi mazowieckiej piłkarki Pogoni Siedlce przegrały z KS Raszyn 1:3.

Do meczu siedlczanki podeszły bez zaangażowania, wyraźnie pogodzone z losem. Już w 20 minucie gospodynie wyszły na prowadzenie. Na kwadrans przed końcem do wyrównania doprowadziła Olga Białkowska. Ostatnie minuty meczu to błędy siedlczanek, które dwukrotnie wykorzystali goście strzelając dwie bramki.

Na koniec sezonu podopieczne Michała Strzałkowskiego uplasowały się na 9 – ostatnim miejscu w tabeli i spadły do III ligi.

02.06.12, 11:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

II liga: Pogoń Siedlce – KS Raszyn 1:3 (0:1)

Bramki: Olga Białkowska 75 – Misewicz 20, Woźniakowska 82, 87

Pogoń: Olga Kuryłek – Ewelina Zaniewicz, Martyna Matejczuk, Sylwia Lewczuk, Anna Goś, Weronika Szpura, Sylwia Skibniewska, Weronika Ługowska, Dominika Pawluk, Sylwia Ławecka (75 Weronika Goś), Olga Białkowska

Raszyn: Pionko – Młodzianowska, M. Adamczyk, Zambrzycka (85 S. Usnarska), K. Adamczyk (75 K. Zielińska), Sadecka, Majszczyk, Misewicz, M. Zielińska (65 Zawiślak), Chojnicka, Woźniakowska

źródło: własne / Kobieca Piłka; foto: Maciej Sztajnert